چهارشنبه، ۲۴ آذر ۹۵ - ۰۴:۵۱

مرسدس کوپه کلاس E جدید در حالی خودرویی رویایی برای پولدارها محسوب می شود که همه کسی توانایی خرید آن را ندارد ….

مرسدس کوپه کلاس E جدید در حالی خودرویی رویایی برای پولدارها محسوب می شود که همه کسی توانایی خرید آن را ندارد . خودرویی لوکس که اخیرا مرسدس بنز با یک تیزر جدید با نمایش مرسدس کوپه کلاس E همگان را شگفت‌زده کرده است. برای مشاهده تصاوی و توضیحات بیشتر درباره مرسدس کوپه کلاس E با میهن پست همراه شوید.

مرسدس کوپه کلاس E چهارمین ورژن از خانواده E ست که پس از مدل‌های سالون، استیشن و “آل‌ترین” ظاهر شده است. این خودرو روی پلت‌فرم سالون و با ۱۵ میلی‌متر اختلاف ارتفاع ساخته شده است.

مرسدس بسیاری از ویژگی‌های کلاس E قدیمی خود را در مرسدس کوپه کلاس E ارتقاء داده چرا که هندلینگ در این خودرو بهبود یافته و عناصر طراحی در فضای داخلی و خارجی تحول یافته‌اند. ساختار و قدرت موتورها نیز در مدل‌های جدید دستخوش تغییر شده‌اند.

مرسدس کوپه کلاس E دو درب در واقع بین دو کلاس S و C قرار می گیرد و اگر خودرویی به بزرگی کلاس S و کوچکی کلاس C نمی‌خواهید، کوپه کلاس E گزینه مناسبی برایتان محسوب می‌شود. البته در این صورت باید قید پنجره و دریچه‌ برای مسافران عقب را بزنید.

مرسدس کوپه کلاس E نیز مانند تمامی مرسدس‌های جدید، به مجموعه جدیدی از فناوری‌ها مجهز است. یک سامانه کنترل کروز فعال به خودرو اجازه می‌دهد تا با سرعت ۲۱۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند. این سامانه در حکم یه سیستم نیمه خودران برای خودرو به شمار می‌آید. سامانه پارک از راه دور به راننده کمک می‌کند تا خودرو را با کمک اپیلیکیشن‌های مورد نظر در مکان‌های تنگ و باریک پارک کند. راننده همچنین به واسطه برنامه‌های لازم و از طریق تلفن همراه خودرو را قفل یا باز می‌کند.

موتورهای گوناگونی با این مدل کوپه ارائه می‌شود. یک موتور دیزلی ۱۹۱ اسب‌بخاری و سه موتور بنزینی با طیف قدرت بین ۱۸۱ تا ۳۲۹ اسب‌بخار از انواع این خودروها هستند.

تمامی خودروهای ارائه شده به گیربکس‌های اتوماتیک ۹ سرعته مجهز می‌شوند  البته نکته قابل‌توجه و متمایز موجود در این نسخه، کنسول مرکزی آن است که ارتفاع پایین‌تری داشته و از خروجی‌های سامانه تهویه با طرح توربین بهره می‌برد. صندلی‌های ردیف عقب هم به‌صورت کاملاً مجزا از هم قرار گرفته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.