جمعه، ۱۴ اسفند ۹۴ - ۰۸:۵۷

مرسدس AMG GT S با تیون منصوری در حالی برای علاقه مندان و بخصوص مشتریان خودروهای تیون گرانقیمت رونمایی شد که مرکز تیونینگ…

مرسدس AMG GT S با تیون منصوری در حالی برای علاقه مندان و بخصوص مشتریان خودروهای تیون گرانقیمت رونمایی شد که مرکز تیونینگ منصوری قبلا رویای جدیدی برای محصول پرطرفدار مرسدس یعنی GT S دیده بود، چرا که با اضافه کردن بیش از ۲۰۰ اسب بخار و یک بادی کیت عریض بحث‌برانگیز به خودرو لوکس مرسدس AMG GT S تنها که تنها بخشی از این خواب شیرین بوده را به واقعیت بدل کرده است.با میهن پست همراه شوید.

مرسدس AMG GT S با تیون منصوری به لحاظ قدرت پیشروانه خود خیلی از Mercedes AMG GT S تفاوت دارد، چرا که پیشرانه‌ی توئین توربوی ۸ سیلندری که ۴ لیتر حجم دارد، حالا توربوشارژرهای بزرگ‌تر و سیستم اگزوز اسپورت جدید از جنس استیل ضدزنگ را دریافت کرده که قدرت آن را از ۵۰۳ اسب بخار استاندارد به ۷۲۰ اسب بخار افزایش داده است. این موارد به منصوری AMG GT S اجازه می‌دهند که در ۳٫۴ ثانیه به‌سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و بیشینه سرعتی برابر با ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت داشته باشد.

منصوری این تیونر خوش‌نام ادعا می‌کند که همه‌ی تغییرات کیت بدنه برای بهتر کردن وضعیت آئرودینامیکی AMG GT S انجام‌شده‌اند. برای نمونه، بال عقب در ترکیب با دیفیوزر عقبی نیروی داون فورس بیشتری را برای چسبندگی بیشتر خودرو به جاده مهیا می‌کند.

مرسدس AMG GT S با تیون منصوری مورد برجسته‌ای که مشاهده می‌شود افزایش پهنای خودرو است که ۲۵۰ میلی‌متر را به عرض خودرو افزوده است! این افزایش ابعاد به خاطر جایگیری لاستیک‌های بزرگ‌تر در خودرو بوده است. هر بخشی از بادی کیت عریض منصوری از فیبر کربن ساخته‌شده و بدیهی است که هدف این کار کاستن از وزن خودرو بوده است.

از دیگر تغییرات این خودرو به هنگام تیون آن چرخ‌های این خودرو کوپه لوکس است که بسیار سبک‌وزن بوده و اندازه ای “اسپایدر” در جلو ۹٫۵×۲۱ و در عقب ۱۰٫۵×۲۱  دارند و لاستیک‌های ۲۴۵/۳۰s و ۳۰۵/۲۵s نیز آن‌ها را پوشاند است که البته منصوری برای این خودرو همچنین به‌عنوان یک گزینه‌ی اضافی رینگ‌های ۱۰ پره‌ی تک‌پیچ را پیشنهاد می‌دهد.

در فضای داخلی این خودرو نیز که کابین آن یعنی محل آرامش راننده است حالا پذیرای ترکیب چرم دست‌دوز و فیبر کربن منصوری شده، فرمان خودرو نیز ترکیبی از تریم کربن و رنگ قرمز است. این خودرو به‌زودی در نمایشگاه ژنو رونمایی خواهد شد.

با هم در میهن پست تصاویری از مرسدس AMG GT S با تیون منصوری را مشاهده می کنیم.

منبع: mansory

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.