یکشنبه، ۲۵ خرداد ۹۹ - ۱۲:۱۷
مرسدس C63 AMG

چندی پیش جدیدترین تصاویر رندر شده از خودروی مرسدس C63 AMG منتشر شده که در این مطلب از میهن پست به بررسی آنها…

چندی پیش جدیدترین تصاویر رندر شده از خودروی مرسدس C63 AMG منتشر شده که در این مطلب از میهن پست به بررسی آنها خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه شوید.

نسل جدید مرسدس بنز C کلاس در آیندهٔ نزدیک معرفی خواهد شد. تاکنون چند تصویر جاسوسی از نمونه‌های در حال آزمایش این خودرو دیده‌ایم که نشان می‌دهند تغییرات ظاهری آن خیلی سنگین نخواهد بود. C کلاس محصول مهم و پرسودی برای مرسدس بنز است و نسخهٔ داغ C63 AMG نیز سدان اسپرت جذابی است که رقبای کمی توانایی رقابت با آن‌را دارند. هنوز نمای خوبی از نمونه‌های در حال آزمایش C63 جدید ندیده‌ایم اما حالا رندرهایی از این ماشین طراحی شده که می‌تواند چهرهٔ احتمالی آن‌را نشان دهد.

این رندرها که بر اساس تصاویر جاسوسی C کلاس طراحی شده‌اند، به‌خوبی تکامل ظریف طراحی آن‌را نشان می‌دهند. با توجه به تصاویر جاسوسی قبلی و این رندرها، در C63 جدید علاوه بر طراحی تازهٔ چراغ‌های جلو و همین‌طور چراغ‌های افقی عقب که مشابه چراغ‌های مدل‌های بزرگ‌تر E کلاس و S کلاس هستند، مثل دیگر ساخته‌های AMG شاهد جلوپنجرهٔ پانامریکانا هم خواهیم بود؛ اما غیرازاین موارد، دیگر قسمت‌های خود تفاوتی با نسل کنونی ندارند؛ اما برخلاف تغییرات ظاهری محافظه‌کارانهٔ C63 جدید، احتمالاً این ماشین در قوای محرکه تغییرات بزرگی را تجربه خواهد کرد زیرا شایعاتی به گوش می‌رسد که در نسل آیندهٔ C63 خبری از پیشرانهٔ V8 نخواهد بود و جای آن‌را یک قوای محرکهٔ هیبریدی چهار سیلندر خواهد گرفت.

اما این به معنای از بین رفتن خوی وحشی و درندهٔ C63 نخواهد بود چراکه گفته می‌شود قوای محرکهٔ آن از پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ مدل A45 به همراه سیستم هیبریدی تشکیل می‌شود که احتمالاً در نسخهٔ C63 S قدرتی برای برابر با ۵۳۰ اسب بخار خواهد داشت که حتی از نسل کنونی هم بیشتر است؛ اما بااین‌حال، موتور هشت سیلندر یکی از عناصر مهم شخصیت C63 است و مشخص نیست خریداران به این تغییر بزرگ چه پاسخی خواهند داد. درهرحال، جایگزینی نیروگاه وحشی V8 توئین توربو با نمونهٔ چهار سیلندر هیبریدی می‌تواند ناخوشایند باشد اما حداقل می‌توانیم مطمئن باشیم که C63 جدید همچنان تهاجمی، قدرتمند و چشمگیر خواهد بود.

باهم در میهن پست تصاویری از مرسدس C63 AMG را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *