دوشنبه، ۱۴ بهمن ۹۸ - ۰۵:۲۸
مركز خريد امارات

مرکز خرید امارات یکی از بهترین مراکز خرید در شهر دبی است که در سفر به این شهر می توانید خریدهای خوبی از…

مرکز خرید امارات یکی از بهترین مراکز خرید در شهر دبی است که در سفر به این شهر می توانید خریدهای خوبی از آن داشته باشید. در ادامه به معرفی این مرکز خرید می پردازیم.

مرکز خرید امارات کجاست؟

برای دسترسی به مرکز خرید امارات مال که همچون مرکز خرید ابن بطوطه از بهترین مراکز خرید دبی است، گزینه های متفاوتی پیش روی شما قرار دارد. مترو، تاکسی و اتوبوس از جمله راه هایی است که برای رسیدن به امارات مال دبی می توانید از آن ها استفاده کنید. همچنین می توانید بلیت اتوبوس های هاپ آن هاپ آف گردشگری را تهیه کنید و در آخرین ایستگاه این اتوبوس برای گردش در امارات مال پیاده شوید. هزینه بلیت این تورهای گردشگری بین 70 تا 80 دلار (230 هزار تا 260 هزار تومان) می باشد.

از مرکز خرید امارات مال چندین مجموعه سرویس اتوبوسی به مقصد دسته ای از هتل های شناخته شده صورت می گیرد که می توانید برای رفت و برگشت از آن ها استفاده کنید. برخی از این هتل ها عبارت اند از: امواج، آتلانتیس، وارویک، امارات گرند، رز ریحان، هتل شرایتون جمیرا، هتل هیلتون جمیرا و …

مرکز خرید چند طبقه امارات مال در حال حاضر دارای بیش از 630 فروشگاه، 7900 فضای پارکینگ، بیش از 100 رستوران و کافه، 89 فروشگاه لوکس و 250 شعبه از برند های مطرح جهانی می باشد.

مرکز خرید امارات مال دارای مساحت 255489 متر مربّعی فضای تجاری میباشد همچنین میزبانی از خانواده ها برای فعالیت های تفریحی مثل اسکی دبی(اوّلین اسکی سرپوشیده و پارک برفی خاور میانه) را عهده دار است.

همچنین شما مسافران می توانید برای خوراکی و نوشیدنی در امارات مال به رستوران ها ، کافه ها ، فست فود و بستنی فروشی هایی که در این مال هستند بروید و بعد از یک خرید طولانی دلی از عزا در بیاورید ، از رستوران های این مرکز خرید می توان به ” رستوران برج الحمام ” در طبقه همکف ، رستوران پارس ایرانیان در طبقه اول ، رستوران یو سوشی در طبقه دوم و رستوران آشا در طبقه همکف اشاره کرد ، اگر فست فود دوست دارید می توانید به شعبه های کی اف سی و مک دونالد در این مال که درطبقه اول و همکف هستند و همچنین پیتزا پاپا جونز و تگزاس چیکن در طبقه همکف بروید ، اگر هم به کافی و بستنی علاقه دارید به کافه ها و بستنی فروشی های مختلف در این مال مثل استارباکس در طبقه اول و دوم ، کافه آسپن در طبقه همکف ، کافه کوستا در طبقه اول و کافه گلد در طبقه همکف و همچنین برای بستنی و آبمیوه می توانید به بسکین رابینز و تونیک جوس بار و همچنین پینک بری در طبقه همکف بروید و از نوشیدنی های خوشمزه استفاده کنید.

باهم در میهن پست تصاویری از مرکز خرید امارات را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع: malloftheemirates[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.