سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۰۸

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا تابش، ظهر دوشنبه در بازدید از پروژه های عمرانی دانشگاه پیام نور اردکان اظهار داشت: این دانشگاه در…

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا تابش، ظهر دوشنبه در بازدید از پروژه های عمرانی دانشگاه پیام نور اردکان اظهار داشت: این دانشگاه در سالهای اخیر با پیگیری و پشتکار خوب مسئولان توانسته گام های موثری در ارتقاء امکانات آزمایشگاهی، پژوهشی، اداری و رفاهی بردارد.

وي بيان كرد: سابقه 25 ساله این مرکز، تحصیل بیش از دو هزار دانشجو، بهره گیری از اساتید مجرب، تمرکز بر روی رشته های کارشناسی ارشد و دکترا، همچنین حدود 20 هزار متر مربع فضاهای مناسب اداری، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تجهیزات و دستگاه های پیشرفته شرایط مناسبی را برای تحصیل در این مرکز دانشگاهی فراهم آورده است.

نماينده مردم اردكان در مجلس با اشاره به راه اندازي مرکز پژوهشی شیمی و مواد در آینده ای نزدیک در این دانشگاه خاطرنشان كرد: نسبت به اخذ مجوز رشته های درخواستی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا  پيگيري هاي لازم در حال انجام است.

تابش در بازديد خود از اين  دانشگاه از پروژه هاي این مرکز آموزشی از جمله فاز دوم ساختمان آموزشی با پیشرفت 75 درصد، کتابخانه،IT  و …. بازديد كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *