سه شنبه، ۱۲ آذر ۹۸ - ۰۸:۱۰
مرکز خرید آکوا فلوریا

مرکز خرید آکوا فلوریا یکی از بهترین مکان هایی است که در شهر استانبول می توانید در آن خرید کنید. در این مطلب…

مرکز خرید آکوا فلوریا یکی از بهترین مکان هایی است که در شهر استانبول می توانید در آن خرید کنید. در این مطلب از میهن پست قصد داریم تا این مرکز خرید را به شما کاربران عزیز معرفی کنید. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

مرکز خرید آکوا فلوریا در محله فلوریا و در منطقه آسیایی استانبول قرار دارد. این مرکز خرید در کنار ساحل قرار داشته و چاشنی تفریح و سرگرمی را نیز به همراه دارد.

خریدی عالی را تجربه خواهید کرد و سپس به کنار ساحل رفته و از آرامش دریا لذت خواهید برد، پس از آنهم می توانید در یکی از کافه ها و یا رستوران های آکوا فلوریا به استراحت بپردازید.

در این مرکز خرید صدها فروشگاه از برندهای مطرح ترکیه و جهانی به چشم می خورد که می توانید از آنها کالاهایی اصل را با بهترین قیمت تهیه کنید. توجه داشته باشید که آکوا فلوریا به هیچ وجه یک مرکز خرید ارزان نیست.

برندهایی همچون دسا (DESA)، دایورس (Divarese)، دی اند آر (D&R)، گپ (Gap) و بسیاری از برندهای دیگر در این مرکز خرید دارای فروشگاه هستند. این مرکز خرید در شهر استانبول 11 سالن سینما را در خود جای داده است. همچنین یک آمفی تئاتر رو باز داشته که گاهی برنامه های متنوعی همچون کنسرت در آن برگزار می شود.

اما یکی از مهمترین ویژگی های این مرکز خرید وجود بزرگترین آکواریوم موضوعی جهان در آن است. با رفتن به این مکان این آکواریوم خود به خود نظرتان را به خود جلب خواهد کرد.

تمام وسایل حمل و نقل عمومی ایستگاهی در نزدیکی این مرکز خرید دارند. حتی باید بدانید که فرودگاه استانبول هم فاصله چندانی با این مکان ندارد. اما بهترین راه برای رفتن به این مرکز خرید استفاده از مترو است. سوار مترو استانبول شوید و در ایستگاه فلوریا آکواریوم از مترو خارج شوید.

باهم در میهن پست تصاویری از مرکز خرید آکوا فلوریا را تماشا خواهیم کرد

[highlight]منبع: aquaflorya[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *