شنبه، ۲۲ مهر ۹۶ - ۰۳:۰۴

مرگبارترین گلوله اسلحه کمری که تا به حال در جهان ساخته شده است کمتر در معرض دید قرار گرفته است این در حالی…

مرگبارترین گلوله اسلحه کمری که تا به حال در جهان ساخته شده است کمتر در معرض دید قرار گرفته است این در حالی است که فناوری ساخت گلوله‌ سال هاست که تغییر جدی نکرده اما یک شرکت ساخت مهمات حالا گلوله‌‌ای را تولید کرده که مرگبارترین گلوله سلاح‌های کمری جهان شناخته می‌شود.گلوله ای که قدرت تخریبی آن به واسطه ساختار و نحوه طراحی آن در نمونه های مشابه معمولی اش دو چندان شده است. با میهن پست همراه شوید.

مرگبارترین گلوله اسلحه کمری جهان موسوم به (RIP (Radically invasive projectile که به هنگام برخورد با هدف به صورت چندین شاخه‌ای باز می‌شود و آسیب جدی وارد می‌کند. این مسئله کاملا مشخص است. به خاطر مکانیزم این گلوله که در تصاویر دیده می‌شود شخص دچار زخم‌های عمیقی می‌شود که در اکثر موارد مرگبار خواهد بود.

این در حالی است که تولید این گلوله هر چند شاید برای نیروهای نظامی مفید باشد اما با انتقادهای شدیدی هم روبرو شده است. منتقدان اعتقاد دارند که در دنیای کنونی دیگر نباید به دنبال تولید تسلیحات مرگبارتری که اکنون وجود دارند رفت.


 

[highlight]منبع[/highlight]    wonderfulengineering

4 دیدگاه برای “مرگبارترین گلوله اسلحه کمری که تا به حال ندیده اید + ویدیو”

 1. محنا گفت:

  یا خدا😐

 2. همايون گفت:

  باحاله 😁

 3. حيدري گفت:

  چه چیزایی میسازن اینا

 4. سعید. امیرخانی فراهانی گفت:

  این گلوله فوق العاده مرگبار. خوب دقت کنید به مرمی آن که چند پاره ست و به محض اصابت به بدن انسان مرمی گلوله تکه تکه شده و به جهتی میرود به گلوله ایکه در آب َشلیک شده با دقت نگاه کنید .اگر کسی این گلوله بهش بخوره بر فرض به پایش هم اصابت کند آون پا کاملا بلا استفاده میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.