یکشنبه، ۰۹ شهریور ۹۳ - ۰۱:۳۵

سلامت نیوز: دختر جوان که با انداختن خود زیر مترو در ایستگاه چهارراه ولی‌عصر مجروح شده بود، بر اثر شدت جراحات وارده درگذشت….

سلامت نیوز: دختر جوان که با انداختن خود زیر مترو در ایستگاه چهارراه ولی‌عصر مجروح شده بود، بر اثر شدت جراحات وارده درگذشت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه فرهیختگان، هنوز عمل جراحی که قرار بود روی این فرد انجام شود عملیاتی نشده بود که خبر فوت او از سوی بیمارستان فیروزگر اعلام شد. این دختر حدودا 25 ساله در حالی جان خود را از دست داد که کمتر از یک روز در بیمارستان فیروزگر بستری بود.

او در پنجمین روز از شهریورماه امسال خود را در چهارراه ولیعصر زیر متروی در حال حرکتی انداخت که از ایستگاه فردوسی وارد ایستگاه چهارراه ولیعصر شد. او حدود 10 ساعت بعد در حالی که یک پایش قطع شده بود، جان سپرد.

شنیده‌های خبرنگار فرهیختگان حاکی از آن است که این دختر جوان دقایقی پیش از این حادثه مشغول صحبت با تلفن همراه بوده و صحبت‌ها نشان از این داشته که از دادگاه خانواده بازمی‌گشته است.

یکی از شاهدان ماجرا اظهار کرد که 40 دقیقه پس از این خودکشی، اورژانس خود را به محل حادثه رسانده است.

همزمان با این حادثه زنی که شاهد صحنه بود بیهوش شده و به بیمارستان منتقل شده بود. هنوز علت قطعی خودکشی دختر جوان مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *