دوشنبه، ۰۳ شهریور ۹۳ - ۰۳:۲۹

سلامت نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور اعلام کرد: برخورد قطار مسافربری مشهد – تهران در حوالی روستای رستم آباد شهرستان نیشابور با نوجوان…

سلامت نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور اعلام کرد: برخورد قطار مسافربری مشهد – تهران در حوالی روستای رستم آباد شهرستان نیشابور با نوجوان 16ساله او را به کام مرگ کشاند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ سید حسن حسینی با اعلام این خبر گفت: ساعت 22:58 شب گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های 110 مبنی بر برخورد قطار مسافربری مشهد-تهران در حومه شهرستان نیشابور، ماموران کلانتری در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: مشاهدات ماموران در محل حاکی از آن بود که قطار مسافربری که از مشهد به سمت تهران، در حال حرکت بوده در حوالی روستای رستم آباد با نوجوانی 16 ساله به نام امیرحسین که در حال عبور از محل بوده برخورد می‌کند که در این سانحه متاسفانه فرد مصدوم با توجه به شدت جراحات وارده در دم فوت کرده و با کمک نیروهای امدادی به پزشکی قانونی منتقل می شود.

حسینی تصریح کرد: در این خصوص پرونده تشکیل، علت دقیق وقوع حادثه در حال بررسی و پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *