چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، محمدنبی حبیبی عصر سه شنبه در دیدار با آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی اظهار کرد: دغدغه‌هایی در ذهن ما وجود…

به گزارش خبرنگار مهر، محمدنبی حبیبی عصر سه شنبه در دیدار با آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی اظهار کرد: دغدغه‌هایی در ذهن ما وجود دارد. دشمن از مدت‌ها پیش کمر جدی به قتل فرهنگی ملت بسته و به دنبال آن است که بتواند ابعاد مختلف نظام ما را نابود کند.

وی نابودی نظام اخلاقی، اعتقادی، معرفتی و حتی تغییر سبک زندگی به الگوهای غربی را از اهداف جدی دشمنان برشمرد که برای رسیدن به آنها از 3 هزار کانال ماهواره ای استفاده می کنند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی غلبه گفتمان امام و انقلاب را یکی از راه‌های مهم در مقابله با دشمنان ذکر کرد و افزود: تعجب ما درباره اظهارات برخی مسئولان این است که طوری حرف می‌زنند که انگار فضای گل و بلبل در کشور داریم و هیچ دشمنی نداریم.

حبیبی تاکید کرد: برخی مسئولان به گونه‌ای صحبت می‌کنند که حرف وزیر ارشاد دوم خرداد را تداعی می کند که گفته بود ضرورتی ندارد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشیم بلکه همان وزارت فرهنگ کافی است.

وی اضافه کرد: تعجب ما این است که در کشورهای عقب مانده برای ماست و پنیر و کشک استاندارد دارند آن وقت آقایان طوری حرف می‌زنند که همه چیز را باید رها کرد.

حبیبی درباره مسئله فیلترینگ گفت: شوروی بی‌دین هم فیلترینگ دارد و اجازه نمی‌دهد هر محصول ماهواره‌ای در کشورش دریافت و پخش شود. مسئولان فرهنگی ما گرفتار توهم هستند. با این اظهارنظرهای لیبرالی فکر می‌کنند می‌توانند جریان فرهنگ را اداره کنند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.