دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۳ - ۰۷:۵۵

حمزه ایلخانی زاده در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: خوشبختانه در دولت فعلی مسئولان سازمان میراث فرهنگی نگاه بسیار مثبتی دارند و…

حمزه ایلخانی زاده در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: خوشبختانه در دولت فعلی مسئولان سازمان میراث فرهنگی نگاه بسیار مثبتی دارند و با تلاش آقایان سلطانی و طباطبایی همکاری خوبی بین فدراسیون و این سازمان به وجود آمده و بی تردید این تعامل و همکاری به ثبت جهانی چوگان در یونسکو کمک فراوانی خواهد کرد.

سفیر جهانی چوگان تصریح کرد: حضور رئیس فدراسیون جهانی چوگان (فیپ) در ایران فرصت بسیار مناسبی است تا اعضای این فدراسیون با پتانسیل چوگان ایران آشنا شوند.

ایلخانی زاده اظهار داشت: متاسفانه علی رغم برگزاری یکی از مسابقات مهم فدراسیون جهانی و حضور بسیاری از مسئولان چوگان جهان در ایران رسانه‌های کشورمان توجه کمی به این موضوع دارند. ما به هیچ وجه از پرداختن به فوتبال گله نداریم، اما فکر می‌کنم رسانه ها باید رشته اصیل ایرانی را به شکل بهتری جهت آشنایی افکار عمومی پوشش دهند.

وی در پایان تاکید کرد: بی تردید فرصت مناسبی برای چوگان بازان ایرانی در این تونمنت به وجود آمده تا سطح کمی و کیفی خود را محک بزند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.