سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۵:۰۱

به گزارش خبرنگار مهر، عطا الله حکیمی شامگاه دوشنبه در جلسه توسعه شهرستان رودبار افزود: متاسفانه مسئولان استان به شهرستان رودبار تبعیض روا…

به گزارش خبرنگار مهر، عطا الله حکیمی شامگاه دوشنبه در جلسه توسعه شهرستان رودبار افزود: متاسفانه مسئولان استان به شهرستان رودبار تبعیض روا می دارند و نسبت به توسعه منطقه کم توجه هستند.  

وی همچنین درباره تبعیض در توسعه رودبار اظهارداشت: تمامی شهرستان های گیلان به جز رودبار دارای پروژه ملی هستند.

نماینده مردم رودبار و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: همه باید برای رشد و توسعه متوازن و همه جانبه استان به ویژه شهرستان رودبار تلاش کنند.

وی با اشاره به اهمیت همکاری مردم و بخش خصوصی در توسعه هر منطقه افزود: شهرستان رودبار نیازمند نگاه ویژه تمامی مسئولان است.

حکیمی در ادامه با اشاره به اینکه ایستگاه عوارضی امام زاده هاشم (ع) در آزاد راه قزوین – رشت باید به لوشان منتقل شود و این حق مردم رودبار است، اظهارداشت: در ابتدا و انتهای هر استان ایستگاه عوارضی احداث می شود اما در گیلان این روند برعکس است.

 وی اذعان داشت: هر شهروند رودباری که امروز به مرکز استان (رشت) مراجعه می کند در زمان رفت و برگشت باید عوارض پرداخت کند، این ظلم بزرگی به مردم منطقه است.

نماینده مردم رودبار و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار گیلان قول انتقال ایستگاه عوارضی امام زاده هاشم(ع) به لوشان را داده اما تاکنون این قول عملی نشده است.

وی افزود:  بانک تجارت که یکی از سهام داران پروژه آزاد راه قزوین – رشت است راضی به جابجایی این عوارضی نیست، سهام بانک تجارت در این پروژه فقط 25 درصد است.  

حکیمی تاکید کرد: به جهت رفع این مشکل برای کوتاه مدت حداقل یک لاین عوارضی آزاد راه رشت – قزوین در امام زاده هاشم (ع) با عوارض صفر درصد و کارت تردد برای شهروندان رودباری در نظر گرفته شود.

وی یادآورشد: شناسایی افراد برای صدور کارت تردد نیز باید از سوی فرمانداری رودبار صورت گیرد.

نماینده مردم رودبار و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: استاندار گیلان قولی که به مردم داده اند ، عملی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.