چهارشنبه، ۱۶ مهر ۹۳ - ۰۹:۳۸

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات آزاد و رده بندی دسته برتر نوجوانان پسر عصر چهارشنبه به میزبانی هیئت تنیس روی میز استان قم…

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات آزاد و رده بندی دسته برتر نوجوانان پسر عصر چهارشنبه به میزبانی هیئت تنیس روی میز استان قم در سال مریم آغاز شد و روز جمعه 18 مهرماه با معرفی بازیکنان دسته برتر پایان می‌یابد.

در این رقابت‌ها 138 بازیکن نوجوان از 22 استان کشور حضور دارند در حالی که تیم تنیس روی میز قم در این مسابقات 8 نماینده دارد.

استان های تهران، توابع تهران، قم، قزوین، همدان، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی ، خراسان جنوبی، کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان، لرستان، کردستان، مازندران، گیلان، گلستان، هرمزگان، کیش، البرز، فارس، بوشهر و کرمان ورزشکاران خود را به این دوره از مسابقات اعزام کرده اند.

مسابقات آزاد با 138 ورزشکار در 47 گروه سه نفره در حال پیگیری است که در پایان از هر گروه یک نفر به دور بعد صعود خواهد کرد. نفرات برتر در دور دوم به صورت تک حذفی با یکدگیر به رقابت می پردازند. در پایان مسابقات آزاد 6 بازیکن برتر به مسابقات دسته برتر راه پیدا می کنند.

در دور نهایی امین احمدیان از تهران، علیرضا رهنمای حقیقی از آذربایجان شرقی، علی اکبر شعاری از مازندران، علی نظری از لرستان، حمید شمس از البرز، سید مهدی سرحدی از توابع استان تهران به جدول مسابقات اضافه می شوند. رقابت ها در دور نهایی به صورت دوره ای برگزار می شود. در پایان بازیکنان اول تا هشتم در رده بندی باقی خواهند ماند و سایر بازیکنان از دسته برتر حذف می شوند.

سهمیه استان‌های حاضر در مسابقات بر اساس امتیاز پایان سال گذشته توسط فدراسیون تنیس روی میز مشخص شده اما استان میزبان تا 2 برابر سهمیه مشخص شده اجازه حضور ورزشکار دارد.

امیرعلی هاشم‌زاده، محمد مهدی اسدی، علیرضا مسعودی، سیدمحمد امین منتظری، سید محمد معین منتظری، میلاد عباسی، سیدحسین سیدعربی و محمد حسینی کاشانی اعضای تیم تنیس روی میز قم هستند که مربیگری این تیم بر عهده ابوالفضل اسدی است.

پیش از این، مسابقات تنیس روی میز دختران نونهال و نوجوان سراسر کشور به میزبانی قم برگزار شد که نمایندگان قم در این پیکار‌ها توفیقی به دست نیاوردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.