چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۲

به گزارش خبرنگار مهر، محمود محمودی نیا بعداز ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: مسابقات جام رمضان که هر سال در رشته های…

به گزارش خبرنگار مهر، محمود محمودی نیا بعداز ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: مسابقات جام رمضان که هر سال در رشته های مختلف ورزشی در استان کرمان برگزار می شود امسال با حضور 22 هیئت ورزشی در قالب برنامه تکریم رمضان الکریم با ورزش در شهرستان های سراسر استان برگزار می شود.

وی ادامه داد: در مورد تکریم رمضان برنامه ریزی شده است که در کلیه شهرستانها سه شنبه دهم تیر ماه به صورت هماهنگ افتتاحیه این مسابقات با حضور ورزشکاران و مسئولین انجام شود که در شهر کرمان در ساعت 21 در سالن شهید تجلی برگزار می شود.

محمودی نیا گفت: تعداد زیادی از ورزشکاران در این مسابقات حضور پیدا کرده و بحث فعالیت های بدنی و کار گروهی و همدلی به خوبی انجام شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان اذعان داشت: پیش بینی شده در این مسابقات 20 هزار ورزشکار در سراسر استان کرمان در رشته های مختلف ورزشی حضور پیدا کنند.

این مسئول از فعالیت مدارس فوتبال و فعالیتهای ورزشی دیگر در سایر رشته ها خبر داد و ابراز داشت: امیدواریم بتوانیم فضای ورزشی را در ماه مبارک رمضان به خوبی در استان کرمان ترسیم کنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.