چهارشنبه، ۱۶ مهر ۹۳ - ۰۹:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر،  مسابقه رالی بین شهری انتخابی قهرمانی کشور، ویژه جانبازان در روزهای پنجشنبه و جمعه 17 و 18 مهر ماه…

به گزارش خبرنگار مهر،  مسابقه رالی بین شهری انتخابی قهرمانی کشور، ویژه جانبازان در روزهای پنجشنبه و جمعه 17 و 18 مهر ماه با حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی برگزار می شود.

در اين مسابقه که با هدف “ترویج رعایت قواعد و قوانین راهنمایی و رانندگی در جامعه” برگزار می‌ شود، شرکت‌کنندگان پس از گلباران و عطرافشانی گلزار شهدای نیشابور مسیر مسابقه را آغاز کرده و پس از عبور از مسیرهای تعیین شده توسط هیأت اتومبیل‌ رانی ضمن زیارت گلزار شهدای شهیدان هشت سال دفاع مقدس در استادیوم آزادی شهرستان طرقبه رقابت خود را به پایان می‌رسانند.

در اين دوره، شرکت کنندگان مسابقه را از باغرود نیشابور آغاز و پس از طی مسیر گلزار شهدای نیشابور، جاده نیشابور-مشهد، جاده باغچه، کمربندی سبز مشهد، بهشت رضا (ع)، میدان کوشش، خیابان کوشش، بلوار جمهوری اسلامی، خیابان امام رضا (ع)، خیابان بهار، احمدآباد، بلوار ملک آباد، بلوار وکیل آباد، جاده طرقبه به مزار شهدای شهرستان طرقبه می رسند.

گفتني است، افتتاحیه این مراسم پنجشنبه این هفته پس از نماز مغرب و عشاء با حضور مسئولین بنیاد شهید خراسان رضوی و نیشابور و همچنین خانواده‌های شهدا و ایثارگران در فرهنگسرای سیمرغ نیشابور برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.