شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۱:۳۸

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات فوتبال روی میز قهرمانی كشور صبح شنبه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. در این…

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات فوتبال روی میز قهرمانی كشور صبح شنبه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

در این سری از مسابقات که دو بخش آقایان و بانوان با نام گرامیداشت شهدای استان خراسان رضوی به مدت سه روز در سالن آموزش پرورش استثنایی مشهد برگزار شد، 30 شركت كننده در بخش بانوان و 200 شركت كننده در بخش آقایان از 15 استان كشور حضور داشتند.

این رقابت ها به صورت دوره ای و در دو بخش انفرادی و دو نفره برگزار شد.

در پایان این مسابقات و در بخش انفرادی بانوان به ترتیب شكیبا زیدی، مریم پارسا و ستاره امینی توانستند جایگاه های اول تا سوم را از آن خود کنند.

همچنین در بخش دو نفره بانوان تیم اصفهان اول و دو تیم از استان خراسان رضوی جایگاه دوم و سوم را كسب كردند.

در رده سنی پیشكسوتان در بخش آقایان حسن اخروی، حسین رعیت زاده و منصور زیدی به ترتیب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی جوانان نیز محمد علی میرزایی، پوریا زیدی و امیر رضا انصاری جایگاه اول تا سوم را كسب كردند و در بخش دو نفره تیم های زنجان، مازندران و فارس توانستند به مقام اول تا سوم دست پیدا كنند.

همچنین در رده سنی بزرگسالان علیرضا رازقی، بهنام درخشنده و حسین امینی به ترتیب نفرات اول تا سوم بخش انفرادی شدند و تیم های استان كرمانشاه، خراسان رضوی و البرز توانستند به ترتیب جایگاه اول تا سوم بخش دو نفره را كسب كنند.

دعوت نفرات برتر به اردوی تیم  ملی

رئیس كمیته برگزاری مسابقات در حاشیه این رقابتها گفت: نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

محمد علی صبحی افزود: نفرات برتری كه در اردو تیم ملی انتخاب خواهند شد در مسابقات برون مرزی در دو ماه آینده شركت خواهند داشت و بعد از آن در مسابقات تورینو ایتالیا شركت می کنند.

وی عنوان كرد: در 2 ماه آینده ایران میزبان یك دوره مسابقات بین المللی فوتبال روی میز آقایان خواهد بود كه در جزیره كیش و با شركت 16 كشور برگزار می شود كه از ایران سه تیم منتخب در این مسابقات شركت خواهند كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *