چهارشنبه، ۰۵ آبان ۹۵ - ۱۰:۴۷
مسابقه‌ طراحی خودروی لمانز ۲۰۳۰

برندگان مسابقه‌ طراحی خودروی لمانز ۲۰۳۰  در حالی معرفی شده اند که طرح‌های برنده در مسابقه‌ی طراحی میشلن در سال ۲۰۱۷ شامل ایده‌ی‌هایی…

برندگان مسابقه‌ طراحی خودروی لمانز ۲۰۳۰  در حالی معرفی شده اند که طرح‌های برنده در مسابقه‌ی طراحی میشلن در سال ۲۰۱۷ شامل ایده‌ی‌هایی در زمینه‌ی خودروهای خودران، باتری‌هایی با توان جاسازی در داخل رینگ چرخ‌ها و چرخ‌های بدون اصطکاک هستند که این طرح ها به نوبه خود مورد توجه خاص علاقه مندان به صنعت خودرو و بخصوص مالکان کمپانی های تولید کننده خودرو نیز قرار گرفته است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

برنده‌ی نهایی این مسابقه طرح خودروی لمانز اینفینیتی برای سال ۲۰۳۰ از نائو نی ۲۶ ساله از کشور چین است که فارق التحصیل رشته‌ی طراحی خودرو از کالج سلطنتی هنر لندن است.

مسابقه‌ طراحی خودروی همه ساله در جای جای دنیا برگزار می شود اما در مسابقه مسابقه‌ طراحی خودروی لمانز ۲۰۳۰ خودروی مورد نظر به گونه‌ای طراحی شده است که در طول روز با راننده به مسابقه می‌پردازد و طی شب نیز به صورت خودران مسابقه می‌دهد. این خودرو همچنین مجهز به چرخ های اضافی در جلو است تا توانایی آن را در سر پیچ‌ها افزایش دهد.

مسابقه‌ طراحی خودروی لمانز ۲۰۳۰

اینفینیتی مسابقه ایLe Mans 2030

جایگاه و برنده دوم مسابقه‌ طراحی خودروی لمانز ۲۰۳۰ دنیل باکلر پریرا از کشور پرتغال است که خودروی برقی طراحی شده توسط وی از باتری‌های Bentley 9 plus استفاده می‌کند. رتبه‌ی سوم نیز به کورت اسکانلون از کانادا برای طراحی خودروی Cierzo C1 رسید. این خودرو از بخش‌های آیروداینامیکی فعال استفاده می‌کند.

مسابقه‌ طراحی خودروی لمانز ۲۰۳۰

Cierzo C1

سومین فینالیست مسابقه‌ طراحی خودروی لمانز ۲۰۳۰ کارلو ادواردو دکاروالو از برزیل است که خودروی هیبریدی Embraer P1 را طراحی کرده است. این خودرو بر روی تایرهای خود نیز دارای باله‌های آیروداینامیکی است.

مسابقه‌ طراحی خودروی لمانز ۲۰۳۰

خودروی هیبریدی Embraer P1

مسابقه‌ی طراحی میشلن امسال توانست بیش از ۱۶۰۰ نفر از ۸۰ کشور را پذیرا باشد. داوری این مسابقه نیز بر عهده‌ی گیلز ویدال و دیو مارک مدیران طراحی پژو سیتروئن و آکورا هوندا بود.

مسابقه‌ طراحی خودروی لمانز ۲۰۳۰

طراحی دیگری که به این مسابقه راه یافته بود

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]autosport[/highlight]

4 دیدگاه برای “مسابقه‌ طراحی خودروی لمانز ۲۰۳۰ برندگانش را معرفی کرد ؟”

 1. رنگین کمون گفت:

  طراحیش جالبه

 2. سینا گفت:

  زیبا به نظر میاد

 3. کیان گفت:

  از کجا سوار میشن؟

 4. شیما گفت:

  فکرکردم موسه تا سرتیترشو خوندم.خخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.