شنبه، ۰۷ تیر ۹۹ - ۱۰:۲۱
مسابقه طراحی پولستار

مسابقه طراحی پولستار این بار با هدف طراحی یک خودرو برای 20 سال آینده برگزار می شود. هنرمندان باید طرح هایی با پس‌زمینه…

مسابقه طراحی پولستار این بار با هدف طراحی یک خودرو برای 20 سال آینده برگزار می شود. هنرمندان باید طرح هایی با پس‌زمینه خلوص را برای این شرکت ارائه کنند.

پولستار مسابقه طراحی جدیدی به راه انداخته و از طرفداران می‌خواهد چیزی طراحی کنند که مرزهای تصور را گسترده‌تر کرده و ۲۰ سال آینده را در نظر دارد.

این مسابقه هم‌اکنون در حال برگزاری بوده و هنرمندان زیادی در آن شرکت کرده‌اند. البته برخی قوانین اصلی وجود دارد و پولستار می‌گوید ایده‌ها نباید به قلمروی فانتزی وارد شوند.

مسابقه طراحی پولستار

پس‌زمینه مسابقه امسال “خلوص” بوده و پولستار می‌گوید طراحان می‌توانند یک خودرو یا چیزی کاملاً متفاوت بسازند.

دو کلاس دانش‌ آموزی و حرفه‌ ای وجود خواهد داشت و طراحی‌ های اولیه را می‌ توان به‌ صورت اسکچ یا تصاویر دیجیتالی ثبت کرد. پس از این مرحله اولیه طراحان پولستار لیست کوتاهی از رقبا که شامل دانش آموزان و حرفه‌ ای‌ ها هستند را انتخاب خواهند کرد.

رقبای حاضر در این لیست بازخوردی شخصی از تیم طراحی پولستار و خوان پابلو برنال مدیر طراحی این برند دریافت خواهند کرد. سپس طراحی‌ های یاد شده به مدل‌ های دیجیتالی تبدیل خواهند شد.

از اینجا به بعد مسابقه تنها به ۵ دانش‌ آموز و ۵ طراحی حرفه‌ای محدود خواهد شد. آن‌ها مدل‌های دیجیتالی بیشتری برای پشتیبانی از کیفیت کارهای خود دریافت خواهند کرد و نتایج مسابقه در شبکه‌های اجتماعی و نمایشگاه طراحی پولستار به نمایش درخواهند آمد.

مسابقه طراحی پولستار

نهایتاً نیز برنده این مسابقه در دو بخش یاد شده معرفی خواهد شد. برنده هر بخش یک مدل ۱ به ۵ از محصول طراحی خود و سفری به نمایشگاه طراحی پولستار را دریافت خواهد کرد.

تقریباً هر فرد بالای ۱۸ سال می‌توانند در سه بخش اصلی شرکت کند. این بخش‌ها شامل چگونگی موفقیت یک طراحی، چگونگی نمایش جهت جذاب پولستار در آینده و سطح کیفیت فنی خود طرح خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *