چهارشنبه، ۰۵ فروردین ۹۴ - ۰۳:۵۴

به گزارش میهن پست – تعداد شرکت‌کنندگان در فصل دوم این مسابقه فرمانده نیز به تعداد سری اول هستند که پس از مراحل…

به گزارش میهن پست – تعداد شرکت‌کنندگان در فصل دوم این مسابقه فرمانده نیز به تعداد سری اول هستند که پس از مراحل مختلف، سه شرکت‌کننده باقی می‌مانند که برای کسب رتبه نخست با یکدیگر رقابت می‌کنند البته به هر سه نفر، جایزه هیجان‌انگیز تعلق می‌گیرد.

مسابقه فرمانده

مسابقه فرمانده

فصل دوم مستند مسابقه «فرمانده» که در جزیره خارکو خلیج فارس فیلمبرداری شده است، از شبکه افق پخش خواهد شد.پس از استقبال ببیندگان شبکه افق از پخش سری اول مستند مسابقه «فرمانده» که در شمال کشور و در زیباکنار فیلمبرداری شده بود، فصل دوم این مسابقه در جنوب کشور و جزیره زیبای خارکو در خلیج همیشه فارس مقابل دوربین رفت.

این جزیره دارای طبیعت منحصر به فرد، بکر و ساحل مرجانی است که البته منطقه‌ای غیر مسکونی محسوب می‌شود. خارکو با درازای ۸ کیلومتر و پهنای تقریبی ۴۰۰ متر در فاصله ۵ کیلومتری از جزیره خارک قرار دارد.
1625275
تعداد شرکت‌کنندگان در فصل دوم این مسابقه نیز به تعداد سری اول هستند که پس از مراحل مختلف، سه شرکت‌کننده باقی می‌مانند که برای کسب رتبه نخست با یکدیگر رقابت می‌کنند البته به هر سه نفر، جایزه هیجان‌انگیز تعلق می‌گیرد.

تا قسمت دهم سه نفر نهایی شرکت‌کنندگان برای رقابت نهایی انتخاب خواهند شد.

همچنین با توجه به کوهستانی بودن جزیره خارکو و نزدیکی بندر لنگه به آن امکانات متنوعی از نظر طبیعی برای برگزاری مسابقه در فصل دوم «فرمانده» وجود دارد.

منطق مسابقات در فصل دوم مانند سری اول است اما موضوعات به طول کلی تغییر کرده‌اند چه اینکه در سری اول مسابقات فرهنگی نیز وجود داشت ولی در فصل دوم، بیشتر آیتم‌ها شامل فعالیت‌هایی همچون تکاوری و دریایی هستند و مهارت‌های نظامی و آمادگی جسمی شرکت‌کنندگان تاثیر بسزایی در موفقیت آنها خواهد داشت.


در واقع بیشتر آیتم‌های مسابقه فرمانده در فصل دوم، ورزشی و نظامی هستند ولی الزاما برای انتخاب شرکت‌کنندگان به تمرینات و آمادگی جسمی آنها توجه نشده بلکه همت، تلاش و پشتکار آنهاست که منجر به موفقیت‌شان در مراحل مختلف خواهد شد.

مستند مسابقه «فرمانده» از ۵ فروردین ۹۴ به صورت روزانه ساعت ۲۱ از شبکه افق پخش خواهد شد. همچنین بازپخش این برنامه روز بعد ساعت ۱۱ و ۱۵ خواهد بود.

منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *