سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۳۸

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ سید محمدرسولیˈ شامگاه دوشنبه در جلسه ستاد اسکان فرهنگیان قائمشهر ، گفت: این کلاسهای درس در 10…

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ سید محمدرسولیˈ شامگاه دوشنبه در جلسه ستاد اسکان فرهنگیان قائمشهر ، گفت: این کلاسهای درس در 10 باب مدرسه قائمشهر از اول تیرماه آماده اسکان مسافران شاغل در آموزش و پرورش ، دستگاههای اجرایی دیگر و مشاغل آزاد شدند.

وی درجه بندی کلاس های اسکان مسافران به درجه های یک ، دو و سه را براساس نوع و میزان امکانات موجود دانست و ادامه داد : ﺗﺠﮭﯿﺰات درﻧﻈﺮﮔﺮﻓﺘه ﺷﺪه ﺑﺮای اﺳﻜﺎن ﻣﺴﺎﻓﺮان ﺷﺎﻣﻞﺳﺎﻣﺎﻧه ﺳﺮﻣﺎﯾﺸﻲ ، ﮔﺮﻣﺎﯾﺸﻲ ، ﻣﻮﻛﺖ ، ﭘﺘﻮ ، ﻓﺮش و اﺟﺎقﺧﻮراکﭘﺰی است .

مدیر آموزش و پرورش قائمشهر گفت: این تعداد کلاس اسکان مسافران شامل 58 کلاس درجه یک ، 27 کلاس درجه دو و 37 کلاس درجه سه است .

وی اظهارداشت: هزینه هر شب اقامت دراین کلاس ها براساس درجه و شاغل بودن در آموزش و پرورش و ادارات و مشاغل آزاد متغیر است .

به گفته رسولی هزینه اقامت یک شب پرسنل آموزش و پرورش از یکصد تا 220 هزار ریال و این هزینه برای کارکنان دستگاههای اجرایی از 180 تا 400هزار و مشاغل آزاد 250 تا 600هزار ریال است .

اسکان مسافران تابستان درمدارس از اول تیرماه آغاز و تا 15 شهریورماه ادامه دارد .

تابستان سال گذشته حدود چهار هزار مسافر از امکانات اسکان یکصد و 30 کلاس درس 11 باب مدرسه قائمشهر بهره مند شدند .ک/3

7329/608

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.