شنبه، ۳۰ خرداد ۹۴ - ۰۷:۳۱

میهن پست – تا به حال اخبار متفاوتی از روش های عجیب و خلاقانه ای برای قاچاق انسان و یا مهاجرت آن ها…

میهن پست – تا به حال اخبار متفاوتی از روش های عجیب و خلاقانه ای برای قاچاق انسان و یا مهاجرت آن ها از کشوری به کشور دیگر توسط رسانه منتشر که تعجب همگان را برانگیخته است.

در این میان یکی از دو مسافر قاچاقی که به نظر می‌آید در محفظه چرخ یک هواپیما به مقصد لندن پنهان شده بودند، قبل از رسیدن به فرودگاه «هیترو» سقوط کرده و جان خود را از دست داده است.

نفر دوم هم به شدت زخمی شده و در بیمارستان بستری است. این دو نفر در بخش زیرین هواپیمای مسافربری «بریتیش ایرویز» از مبدا ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی به مقصد لندن پنهان شده بودند. مدت زمان پرواز بین این دو شهر بیش از ۱۱ ساعت است.

جسد یکی از آنها روی بام دفتر یک فروشگاه اینترنتی در منطقه «ریچموند» در غرب لندن پیدا شد. پلیس لندن گفته که نمی‌تواند وجود ارتباط بین این دو نفر را تایید کند.

مسافری که جان سالم به در برده ۲۴ ساله است و بعد از پیدا شدن در محفظه چرخ هواپیما به بیمارستانی در غرب لندن منتقل شده است.

شرکت هوایی بریتیش ایرویز در بیانیه‌ای اعلام کرده است که در حال همکاری با پلیس لندن و مقام‌های مسئول در ژوهانسبورگ برای پی بردن به چگونگی این اتفاق بسیار نادر است.

 در سال ۲۰۱۲ هم یک مرد ۲۶ ساله از محفظه چرخ هواپیمایی که از آنگولا عازم فرودگاه هیترو بود در خیابانی در غرب لندن سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

منبع : BBC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.