پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۰۵:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای اداری استان با حضور مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده، استاندار، محمدی نماینده مردم قزوین،…

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای اداری استان با حضور مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده، استاندار، محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی و مسئولان دستگاه های اجرایی ظهر پنج شنبه در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد.

مرتضی روزبه در این جلسه بیان کرد: دستگاه های اجرایی در رابطه بابودجه های سال 94 توجهات لازم را مبذول دارند و در مورد تخصیص و جذب بودجه 93 نیز با مرکز در ارتباط باشند.

وی با اشاره به برخی پروژه ها در شهرستان های استان و عملکرد نامناسب در زمینه اجرایی کردن آنها گفت: در شهرستانهای استان برخی ناملایمتی ها را شاهدیم که بدون هیچگونه توجیهی سوء تدبیر است چیز دیگری نیست از همین رو از مسئولان استان توقع دقت و توجه بیشتری داریم.

استاندار قزوین با اشاره به فرارسیدن فصل سرما اظهارداشت: با شروع فصل سرما با توجه به اینکه قزوین استانی برف گیر است و جنبه شاه راهی نیز دارد مسئولان دستگاه های ذیربط اقدامات لازم را جهت پیشگیری و پیش بینی رفع مشکلات انجام دهند.

روزبه با اشاره به مصرف بالای گاز در فصل زمستان گفت: متاسفانه در این زمینه هم بدمصرف هستیم و هم پرمصرف که باید این عادت را در اداره ها و دستگاه های اجرایی به ویژه در آموزش و پرورش، دانشگاه ها و صنایع مدیریت کنیم و اجازه ندهیم که در این زمینه به خانواده ها فشاری وارد شود.

وی در پایان گفت: بخشدارها به روستاهایی که سوخت رسانی نشده است سرکشی کنند و از وضعیت سوخت آنها در ماه های سرد سال آگاهی یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.