جمعه، ۲۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۵۱

مستندی درباره «مایکل جکسون» خواننده‌ی معروف پاپ در جشنواره بین‌المللی فیلم کن به معرض نمایش و فروش گذاشته می‌شود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان…

مستندی درباره «مایکل جکسون» خواننده‌ی معروف پاپ در جشنواره بین‌المللی فیلم کن به معرض نمایش و فروش گذاشته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فیلم مستند «آخرین عکس‌های مایکل جکسون» به کارگردانی «کریگ جی. ویلیامز» که به پشت‌صحنه‌ی ثبت آخرین تصاویر از «سلطان موسیقی پاپ‌« روی جلد مجله «ابونی» پرداخته، در جشنواره فیلم کن فرانسه به نمایش درمی‌آید تا توجه خریداران بین‌المللی را به خود جلب کند.

به گزارش هالیوود ریپورتر‌، این اثر را کمپانی «لایتینگ» لس‌آنجلس تولید کرده و به ماجرای پشت‌صحنه آخرین عکس‌های جکسون پرداخته است.

سال 2007 بود که این خواننده پس از سال‌ها زندگی در خارج کشور به آمریکا بازگشت و «بروس وبر» عکاس به مناسبت بیست‌وپنجمین سالگرد انتشار آلبوم «تریلر» از وی مجموعه عکسی گرفت.

عکس جکسون روی جلد مجله «ابونی» قرار گرفت و مصاحبه‌ای از وی پس از بیش از 10 سال در این نشریه آمریکایی به چاپ رسید.

مایکل جکسون روز ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹ در سن ۵۰ سالگی بر اثر مصرف بیش از حد ماده بیهوشی قوی پروپونول درگذشت. او قبل از مرگش چندین سال گوشه‌گیر شده بود و در مجامع علنی ظاهر نمی‌شد ولی خود را برای بازگشت به صحنه و اجرای چندین کنسرت زنده در یکی از سالنهای بزرگ لندن آماده می‌کرد.

به مایکل جکسون لقب سطان پاپ داده‌اند. او در طول فعالیت موسیقی خود که از چهار دهه پیش و در دوره کودکی به عنوان عضوی از گروه جکسون ۵ شروع شده بود، دهها ترانه به جا گذاشت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *