سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۳

مسجدجامعی شامگاه دوشنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای مفقود الاثر که با حضور امیر سرتیپ ابراهیم گلفام رییس سازمان حفظ آثار و ارزشهای…

مسجدجامعی شامگاه دوشنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای مفقود الاثر که با حضور امیر سرتیپ ابراهیم گلفام رییس سازمان حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، سید محسن اسدی شهردار منطقه 16، و جمعی دیگر از مسوولان استانی و خانواده شهدا در فرهنگسرای بهمن برگزار شد، به خبرنگار ایرنا گفت: تعداد زیادی از مادران شهدای مفقود الاثر در منطقه 16 تهران ساکن هستند.

وی با بیان اینکه خون های پاک فرزندان این مادران و پدران چشم به راه، باعث عزت این سرزمین شده است، افزود: باید به طور پیوسته به خانواده شهدا مخصوصا مادران آنان رسیدگی شود.

مسجد جامعی ادامه داد: طبق روایات، وقتی بر حق هستیم نگرانی از حرکت در مسیری که به مرگ و شهادت ختم می شود، وجود ندارد. با همین نگاه بود که این عزیزان عهده دار چراغ هدایت شدند و هر که ادامه دهنده راه آنان شود در دنیا و آخرت رستگار خواهد شد.

در این آیین برنامه های متنوعی نظیر اجرای موسیقی، مداحی و پخش کلیپ اجرا شد و جشن تولد 44 سالگی شهید مفقود الاثرحمید رضا شفیعی با کیکی که عکس وی روی آن چاپ شده بود، برگزار و یاد و خاطره 38 شهید مفقود الاثر منطقه 16 گرامی داشته شد.

در پایان این مراسم از 20 مادر چشم انتظار تجلیل به عمل آمد.

تهرام 7364/ 699 / 1551

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.