جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۹:۵۵

به گزارش ایرنا، ˈسید محمد علی شهیدی محلاتی ˈعصر پنج شنبه درآیین میلاد با سعادت امام عصر (عج ) که در شهرستان نظرآباد…

به گزارش ایرنا، ˈسید محمد علی شهیدی محلاتی ˈعصر پنج شنبه درآیین میلاد با سعادت امام عصر (عج ) که در شهرستان نظرآباد استان البرز برگزار شد، افزود: در بررسی حوادث خاورمیانه به خوبی می توان دست دشمنان اسلام را در تفرقه اندازی ها دید و این امر هوشیاری بیش از پیش جهان اسلام را می طلبد.

وی ادامه داد: دنیای اسلام باید در برابر ترفندهای استکباری متحد شود و هوشیارانه در راه انسجام و وحدت و دفاع از اسلام ناب محمدی (ص ) گام بردارد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثار گران کشور افزود: امروز جهان اسلام با خطر مواجه است و همه مسلمانان وظیفه دارند در مقابل اقدامات ضد دینی دشمنان اسلام بایستند.

شهیدی محلاتی با اشاره به حوادث چند روز اخیر کشورعراق خاطرنشان کرد: دراین کشور اسلامی ، تروریست ها به راحتی دست به کشتار مردم می زنند و اگر در بین مسلمانان وحدت به وجود نیاید ، دشمنان به اهداف شوم خود دست خواهند یافت .

وی گفت: دشمنان هشت سال جنگ بر ملت مسلمان ایران تحمیل کردند اما با رهبری خردمندانه امام راحل (ره ) و جانفشانی های شهدا و رزمندگان اسلام ،نتوانستند به خواسته های شوم خود برسند.

رییس بنیاد شهید وامور ایثارگران کشور افزود: امروز به برکت خون شهدا ، ایران اسلامی به اقتدار وعظمت در جهان دست یافته است که وجود امنیت بالا در کشورمان حاصل خون پاک شهداست و ما وظیفه داریم برای حفظ ارزش ها و دستاوردهای انقلاب و دین درکشورمان از تفرقه پرهیز کنیم .

وی با تبریک میلاد باسعادت منجی عالم بشریت به ملت سرافراز ایران و تقارن این میلاد با سعادت با حماسه 24 خرداد و انتخابات ریاست جمهوری، گفت: ما امروز مفتخریم جشن میلاد امام زمان (عج ) در کشورمان با شور و نشاط مردمی برگزار می شود و عاشقان آن حضرت چشم انتظار دیدار امام خود هستند.

شهیدی بیان کرد:مردم در ماههای اخیر با ادبیات و رفتار و عملکرد دولت تدبیرو امید آشنا شده اند و امیدواریم این دولت با حمایت مردم و بهره مندی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب بتواند به وظیفه ملی و دینی خود عمل کند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور درسفر خود به شهرستان نظرآباد با خانواده های معظم شهیدان ˈروح الله اصل روستا ˈو ˈحسین شعبانی ˈ دیدار کردند و سپس به خانه جانباز 70 درصد ˈکوروش محمودی ˈرفتند و از این جانباز سرافراز دفاع مقدس دلجویی به عمل آوردند.

در این دیدار جانباز ˈکوروش محمودی ˈ که به علت مصدومیت شدید جنگی قادر به تکلم نیست در یادداشتی کوتاه خطاب به رییس سازمان بنیاد شهید کشور نوشت ˈ آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکندˈ.

استان البرز در طول هشت سال دفاع مقدس نزدیک به شش هزار شهید تقدیم آرمانهای والای نظام اسلامی کرد و اکنون 15 هزار جانباز و آزاده دفاع مقدس دراین استان زندگی می کنند.

شهرستان 130 هزار نفری نظرآباد در 40 کیلومتری غرب کرج مرکز استان البرز قرار دارد و امروز مردم این شهرستان با حضور خانواده های معظم شهدا و جانبازان در محوطه یکی از واحدهای تولیدی و صنعتی جشن با شکوه میلاد امام عصر (عج ) برگزار کردند.ک/2

2819/ 691

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.