چهارشنبه، ۰۷ آبان ۹۳ - ۱۱:۵۴

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان با اعلام این مطلب از افرادی که در محل نشت ماده شیمیایی حضور داشته‌اند درخواست…

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان با اعلام این مطلب از افرادی که در محل نشت ماده شیمیایی حضور داشته‌اند درخواست کرد تا در صورت بروز علائم تنفسی و گوارشی مانند تنگی‌نفس، تهوع، استفراغ، دل درد، سرگیجه و کدورت ادرار به مراکز بیمارستانی مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه سیستان و بلوچستان، میری با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت هموطنان از افرادی که در حال حاضر از بیمارستان ترخیص شده‌اند نیز درخواست کرد تا در صورت بروز مجدد علائم پیشین یا بروز علائم جدید مجددا به مراکز درمانی مراجعه کنند.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان از آمادگی درمانگاه‌های واقع در منطقه نشت ماده شیمیایی خبرداد و گفت: پزشکان مستقر در مراکز بهداشتی درمانی، سلامتی افراد منطقه را تحت نظر خواهند داشت.

وی بار دیگر از مراجعان به بیمارستان‌ها خواست تا در هنگام ترخیص دفترچه بیمه خود را به همراه داشته باشند تا همانند بیماران روزهای گذشته بدون پرداخت فرانشیز ترخیص شده و هزینه درمان آنها رایگان محاسبه شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *