شنبه، ۱۷ تیر ۹۶ - ۰۶:۴۱
مسواک Amabrush

مسواک Amabrush در حالی جدیدترین وسیله برای تمیز کردن دندان شماست که این مسواک می تواند در کمتر از ده ثانیه تمامی دندان…

مسواک Amabrush در حالی جدیدترین وسیله برای تمیز کردن دندان شماست که این مسواک می تواند در کمتر از ده ثانیه تمامی دندان های شما را تمیز کند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

مسواک Amabrush این توانایی را دارد که بطور دقیق در عرض 6 ثانیه تمامی دندان ها را بصورت استاندارد شستشو دهد. اگر تنها دلیل شما برای مسواک نزدن زمان بردن آن می باشد، بهتر است از این محصول خلاقانه استفاده کنید.

مسواک جدید شرکت بلیزدنت تحت عنوان Amabrush این امکان را به شما می‌ دهد که با قرار دادن این مسواک مخصوص در دهان بدون متحمل شدن کوچکترین زحمتی همه دندان‌ های شما تمیز شود.

در واقع قطعه اصلی Amabrush یک موتور الکتریکی است که به صورت آهنربایی به مسواک مخصوص متصل شده و دندان‌ ها را تمیز می‌ کند. بنابراین می‌ توان از یک موتور روی چندین مسواک بهره برد.

این مسواک مخصوص از یک دهان‌ گیر سیلیکونی ضد باکتری با ردیف‌ های متعدد تمیز کننده نرم تشکیل شده است. سپس هنگام اتصال موتور این ردیف‌ ها شروع به لرزش با فرکانس‌ های مختلف می‌ کند. همزمان مقدار مشخصی خمیر دندان که در یک کپسول مخصوص قرار دارد، از میکرو کانال‌ های تعبیه شده در ساختمان این مسواک به دهان تزریق می‌ شود. پس از چند ثانیه تنها کاری که لازم است انجام دهید، این است که مسواک را از دهان خارج کرده، دهانتان را بشویید. سپس مسواک را از موتور جدا کرده و کنار بگذارید.

این مسواک توسط دندانپزشکان توصیه می‌ شود. البته دهان‌ گیرهای این مسواک متناسب با ساختار دهان هر فرد طراحی نمی‌ شود و باید هر سه تا 6 ماه تعویض شود که حدود 7 دلار هزینه در بر خواهد داشت. موتور الکتریکی این مسواک به صورت بی‌ سیم شارژ می‌ شود و با هر بار شارژ تا یک ماه کار می‌ کند. قیمت این دستگاه در حال حاضر 90 دلار است.

باهم در میهن پست تصاویری از مسواک Amabrush را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع  [/highlight] kickstarter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *