شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۵۲

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈاحمد مرادیˈ روز شنبه در جلسه شوراها و دهیاران گچین از توابع بخش مرکزی بندرعباس اظهار داشت: مردم سراسر…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈاحمد مرادیˈ روز شنبه در جلسه شوراها و دهیاران گچین از توابع بخش مرکزی بندرعباس اظهار داشت: مردم سراسر هرمزگان مردمانی ولایتمدار و پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند و همواره شایسته دریافت بهترین خدمات و امکانات می باشند.

وی با تاکید بر اینکه باید مسوولان شهرستان بندرعباس با برنامه ریزی و تلاش هر چه بیشتر و همچنین بازدیدهای میدانی در راستای رفع مشکلات مناطق مختلف به ویژه روستاها گام بردارند، بیان داشت: دهیاران به عنوان بازوان اجرایی دولت در روستاها باید تمام تلاش خود را برای توسعه و آبادانی این مناطق به کار گیرند.

مرادی افزود : در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی خدمات قابل توجهی در بخشها و روستاهای بندرعباس انجام شده که این خدمات باید ادامه داشته باشد.

نماینده عالی دولت در بندرعباس تاکید کرد: چون در نظام مقدس جمهوری اسلامی مسیر خدمت کردن به مردم مشخص و مبرهن است، مسوولان وظیفه دارند با برنامه ریزی منظم و مدون موقعیت ها را شناسایی و در جهت بالعفل کردن آنها و پیشرفت روزافزون مناطق بکوشند . ک/3

7198/668: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.