جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۷:۳۶

ليونل مسي اميدوار است تيم ملي آرژانتين معروف به آلبي سلسته همچنان که در رقابت‌هاي آزمايشي قبل از جام جهاني خوب عمل کرده…

ليونل مسي اميدوار است تيم ملي آرژانتين معروف به آلبي سلسته همچنان که در رقابت‌هاي آزمايشي قبل از جام جهاني خوب عمل کرده در جام جهاني نيز خوش بدرخشد.

به نقل از فارس، وي که تيمش در ديدار دوستانه چهارشنبه شب مقابل ترينيداد و توباگو 3 بر صفر برنده شد، از شرايط خوب کنوني راه‌راه پوشان آرژانتيني اظهار خرسندي کرد.

مسي گفت: خيلي خوشحالم. تيم ملي آمادگي خوبي دارد. بيشتر خوشحالي من به خاطر هواداران است که تيم ملي را به خوبي مورد استقبال قرار داده و پذيرفته‌اند. بابت جام جهاني نيز بسيار خرسند هستم. هيجان زيادي در کنار هم‌تيمي‌هايم دارم.

ستاره بارسلوني ادامه داد: ما اعضاي آرژانتين به خوبي همديگر را در زمين درک مي‌کنيم. مي‌دانيم هرکدام چه خصوصياتي داريم و در جام جهاني دنبال چه هدفي مي‌گرديم. تلاش مي‌کنيم بازي به بازي شرايط بهتري کسب کنيم. هم از نظر جسماني و هم از نظر فني به حدي برسيم که آرژانتين را به خواسته‌هاي خود در جام جهاني برسانيم.

وي افزود: براي مسابقات جام جهاني تا به اين لحظه آماده‌سازي خوبي داشتيم اما بايد در نظر بگيريم هنوز تا شرايط صد در صد ايده‌آل فاصله داريم، مسابقات جام جهاني بسيار سنگين و پرفشار است و لازم است تيمي مثل آرژانتين با تمام قوا در ميدان حاضر شود.

آرژانتين در جام جهاني با ايران بوسني و هرزگوين و نيجريه هم‌گروه است.

مسابقات جام جهاني 2014 از تاريخ 23 خرداد آغاز مي‌شود و به مدت يک ماه ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.