یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۱:۴۶

ستاره تیم ملی آرژانتین ایران را تیمی منظم و بابرنامه توصیف کرد. به گزارش ایسنا از برزیل، لیونل مسی پس از دیدار تیمش…

ستاره تیم ملی آرژانتین ایران را تیمی منظم و بابرنامه توصیف کرد.

به گزارش ایسنا از برزیل، لیونل مسی پس از دیدار تیمش برابر ایران در میکسدزون حاضر شد و با خبرنگاران گفت‌وگو کرد.

این ستاره آرژانتینی در پاسخ به خبرنگار ایسنا درباره عملکرد تیم ملی ایران در این بازی گفت: ایران بسیار منظم بود و بابرنامه بازی می‌کرد. ما کار دشواری برای عبور از بازیکنان ایران داشتیم. آن‌ها خیلی به هم نزدیک بازی می‌کردند و فضای زیادی در اختیار ما نمی‌گذاشتند.

وی افزود: ما در نهایت توانستیم به آنچه می‌خواستیم دست پیدا کنیم و با پیروزی از میدان خارج شویم.

مسی در ادامه گفت: بازی بسیار مهمی را بردیم. با این پیروزی به راحتی از گروه صعود کردیم و در ادامه می توانیم با آرامش بیشتری بازی کنیم.

مسی در ادامه گفت: از نتیجه کسب شده خوشحالم چرا که بازی سخت و دشواری را پشت سر گذاشتیم. با توجه به بازی دفاعی حریف نتوانستیم موقعیت‌های زیادی ایجاد کنیم. انتظار نداشتیم که بازی خیلی سختی برابر ایران داشته باشیم. ایران دفاع بسیار خوبی برای ما تشکیل داده بود و به ما اجازه نداد که توپ را در محوطه جریمه به گردش دربیاوریم. مهم برای ما کسب پیروزی بود و از این که توانستیم صعودمان را به مرحله بعد قطعی کنیم، خوشحالم. اگر بازی با تساوی بدون گل به پایان می‌رسید خیلی ناراحت می‌شدیم. اکنون باید به فکر بازی سخت برابر نیجریه باشیم.

مسی در پایان با تمجید از سرخیو رومرو دروازه‌بان تیم خود گفت: عملکرد رومرو در این دیدار عالی بود. برای او خیلی خوشحالم. در واقع او باعث شد که ما بتوانیم به این سه امتیاز برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.