سه شنبه، ۰۱ مهر ۹۳ - ۰۲:۱۴

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: حفاظت از جنگل‌ها بدون مشارکت مردم امکان‌پذیر نیست و رسانه‌ها بابد در این زمینه نقش‌آفرینی…

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: حفاظت از جنگل‌ها بدون مشارکت مردم امکان‌پذیر نیست و رسانه‌ها بابد در این زمینه نقش‌آفرینی کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، “خیرالله آذرکردار” در دیدار با مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز ایلام اظهار کرد: جنگل‌ها و مراتع ثروت ملی به شمار می‌آیند که جهت حفاظت و صیانت از این سرمایه عظیم همکاری و مساعدت همه اقشار و دستگاه‌ها از جمله صدا و سیما به عنوان رسانه ملی را می‌طلبد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام خواستار همکاری و مساعدت بیشتر صدا و سیما با کارشناسان منابع طبیعی به منظور مشاوره در تولید و ساخت برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی، تشکیل میزگردهای مختلف در زمینه منابع طبیعی و آبخیزداری شد.

“حجت رحیم زاده” مدیرکل صدا وسیمای مرکز ایلام نیز در این نشست گفت: مأموریت و سیاست رسانه ملی اطلاع رسانی، آموزش و تعلیم و تربیت به مخاطبان و هم چنین آموزش و ترویج فرهنگ نگهداری از طبیعت (جنگل و مرتع) به عنوان سرمایه ملی و حیاتی است که صدا وسیمای مرکز ایلام آمادگی کامل جهت انجام این امر خطیر را دارد.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.