سه شنبه، ۰۱ مهر ۹۳ - ۰۲:۱۴

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: حفاظت از جنگل‌ها بدون مشارکت مردم امکان‌پذیر نیست و رسانه‌ها بابد در این زمینه نقش‌آفرینی…

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: حفاظت از جنگل‌ها بدون مشارکت مردم امکان‌پذیر نیست و رسانه‌ها بابد در این زمینه نقش‌آفرینی کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، “خیرالله آذرکردار” در دیدار با مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز ایلام اظهار کرد: جنگل‌ها و مراتع ثروت ملی به شمار می‌آیند که جهت حفاظت و صیانت از این سرمایه عظیم همکاری و مساعدت همه اقشار و دستگاه‌ها از جمله صدا و سیما به عنوان رسانه ملی را می‌طلبد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام خواستار همکاری و مساعدت بیشتر صدا و سیما با کارشناسان منابع طبیعی به منظور مشاوره در تولید و ساخت برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی، تشکیل میزگردهای مختلف در زمینه منابع طبیعی و آبخیزداری شد.

“حجت رحیم زاده” مدیرکل صدا وسیمای مرکز ایلام نیز در این نشست گفت: مأموریت و سیاست رسانه ملی اطلاع رسانی، آموزش و تعلیم و تربیت به مخاطبان و هم چنین آموزش و ترویج فرهنگ نگهداری از طبیعت (جنگل و مرتع) به عنوان سرمایه ملی و حیاتی است که صدا وسیمای مرکز ایلام آمادگی کامل جهت انجام این امر خطیر را دارد.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *