پنجشنبه، ۱۷ مهر ۹۳ - ۰۹:۰۴

به گزارش خبرنگار مهر، علی نصیبی عصر پنجشنبه در نشست مشاوران جوان فرمانداری های استان گلستان، اظهار کرد: سعی داریم در این جلسه…

به گزارش خبرنگار مهر، علی نصیبی عصر پنجشنبه در نشست مشاوران جوان فرمانداری های استان گلستان، اظهار کرد: سعی داریم در این جلسه ها از مسئولین هم دعوت کنیم تا با مشورت و حضور آن ها به مسائل و مشکلات جوانان استان گلستان بپردازیم.

وی ادامه داد: ارتباط مشاوران فرمانداران با دبیرخانه استان گلستان یکی از نکاتی است که توجه به آن در راستای عملی کردن و ارتباطات بیشتر جوانان گلستانی نتیجه بخش است.

مشاورجوانان استاندار گلستان با بیان اینکه باید در اجرای کارها وارد عمل بشویم، افزود: مشاوران جوان فرمانداری ها در راستای اجرایی کردن دستورالعمل ها تلاش کنند.

نصیبی به تعهد مشاوران انتخاب شده به جوانان تاکید کرد و ادامه داد: از کسانی که به این سمت انتخاب شده اند انتظار تحول در این حوزه را داریم و این کار با  تلاش و گذاشتن وقت بیشتر در این زمینه محقق می شود.

وی با بیان اینکه مشکلاتی در شهرستان ها وجود دارد، تصریح کرد: این مشکلات نباید ما را در این مسیر متوقف کند و یا حتی بخواهیم در راهی که قدم گذاشته ایم کندتر حرکت کنیم.

مشاورجوانان استاندار گلستان با بیان اینکه نسبت به گذشته عملکرد بهتری داشته ایم، گفت: ما باید در شرایط بحرانی خودمان را اثبات کنیم و کار را پیش ببریم.

بستر حضور زنان باید در فعالیت های ورزشی مورد توجه قرار بگیرد

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری گلستان که میهمان این نشست بود در مورد حوزه بانوان جوان گفت: بستر حضور زنان باید در فعالیت های ورزشی مورد توجه قرار بگیرد.

فائزه عبداللهی با بیان اینکه مشاوران جوان باید به حوزه جوانان آگاهی داشته باشند، افزود: چگونگی گذراندن اوقات فراغت جامعه به خصوص در حوزه بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با تاکید بر اینکه باید در این بخش یک برنامه منسجم تعریف کنیم، تصریح کرد: عمل کردن به تنهایی و به صورت جزیره ای اثر بخش نیست و همه باید همکاری و هماهنگی داشته باشیم.

عبداللهی اظهار کرد: اگر ما بتوانیم حضور در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی را تضمین کنیم در زمینه های اقتصادی هم   می توانیم موفق باشیم.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری گلستان اظهار کرد:در تلاش هستیم طرح جامع پیرامون زنان و خانواده را به اجرا در بیاوریم.

وی گفت: در گذشته برنامه های زنان بیشتر مختص به هفته زن بود اما باید شرح وظایفی برای مشاورین این حوزه داشته باشیم.

در ادامه این نشست مشاورین جوان فرمانداری شهرستان های علی آباد و گنبد کاووس به بیان شرح فعالیت های خود در این حوزه پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.