دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۳

به گزارش خبرنگار ایرنا، « فهیمه فرهمند پور» عصر یکشنبه در نخستین نشست منطقه ای دفاتر امور زنان و خانواده استان های منطقه…

به گزارش خبرنگار ایرنا، « فهیمه فرهمند پور» عصر یکشنبه در نخستین نشست منطقه ای دفاتر امور زنان و خانواده استان های منطقه یک در استانداری تهران اظهار کرد: استفاده از طرحهای موفق هر استان برای استان های دیگر یکی از دستاوردهای نشست های منطقه ای است.

وی با بیان اینکه تا قبل از ماه مبارک رمضان یک نشست منطقه ای در منطقه یک خواهیم داشت افزود: بعد از ماه مبارک رمضان و تا پایان شهریور در همه مناطق( شامل 5 منطقه) نشست برگزار می کنیم.

فرهمند پور افزود: پیش بینی شده تا نیمه سال 94 تمامی 31 استان کشور میزبان نشست های منطقه ای دفاتر امور بانوان باشد.

وی پیشنهاد داد: در هر نشست منطقه ای یک موضوع محوری مطرح می شود.

فرهمند پور با بیان اینکه نشست منطقه ای در منطقه 4 فردا برگزار می شود اظهار کرد: در این نشست به دیدار استانداران رفته و در شورای اداری هر استان نیز حاضر خواهیم شد.

«زهرا ساعی» سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری تهران نیز در این جلسه برگزاری نشست های منطقه ای را موجب تقویت رسیدگی به امور زنان دانست.

وی پیشنهاد داد: در این نشست ها تقویم اجرایی سالانه طراحی شده و فرم نظر سنجی برای تمام فعالیت ها تدوین شود.

نخستین نشست منطقه ای دفاتر امور زنان و خانواده استانهای منطقه یک با حضور مشاوران و مدیران کل امور بانوان و خانواده استانهای البرز، سمنان، قزوین، قم، گلستان و مازندران عصر یکشنبه در محل استانداری تهران برگزار شد.

تهرام/ 9977/7243/1348

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.