چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۹:۵۰

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمد ذاکریˈ روز سه شنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: مشترکان بخش کشاورزی در صورت خاموش…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمد ذاکریˈ روز سه شنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: مشترکان بخش کشاورزی در صورت خاموش نگاه داشتن چاه آب کشاورزی خود در ساعات اوج مصرف یعنی از ساعت 13 تا 17 و 19 تا 23، از پرداخت هزینه برق مصرفی در آن ماه معاف خواهند شد.

وی با بیان اینکه اعمال این تخفیف ها از نیمه خردادماه شروع شده و تا نیمه شهریور ادامه دارد، تصریح کرد: مشترکان بخش کشاورزی و صنعت می توانند برای زیرپوشش قرار گرفتن در این طرح به امور مشترکان مدیریت برق در سراسر هرمزگان مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه پیش بینی می شود با توجه به استقبال صورت گرفته از زمان اجرای طرح تاکنون، روزانه بین 10 تا 12 مگاوات در ساعت اوج مصرف در بخش کشاورزی صرفه جویی شود، گفت: هفت درصد از مصرف برق در زمان اوج مصرف در حوزه کشاورزی است.

ذاکری خاطرنشان شد: در بخش صنعتی نیز مشترکان این بخش در صورت صرفه جویی هر کیلووات ساعت در زمان اوج مصرف از تخفیف 500 تا 650 ریالی برخوردار می شوند.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان بیان داشت: با اجرای این طرح در بخش صنعتی، پیش بینی می کنیم که بین 15 تا 30 مگاوات در مصرف برق در ساعات اوج مصرف در این بخش صرفه جویی شود.

شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان در حال حاضر دارای 557 هزار مشترک است که سرانه مصرف این مشترکین سه برابر متوسط کشورزی می باشد.ک/3

7198/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.