چهارشنبه، ۰۹ اردیبهشت ۹۴ - ۰۷:۰۲

به گزارش میهن پست – علت اینکه تاخیر داشتم این بود که من امروز از ترکیه به تهران پرواز داشتم و به همین خاطر…

به گزارش میهن پست – علت اینکه تاخیر داشتم این بود که من امروز از ترکیه به تهران پرواز داشتم و به همین خاطر دیر رسیدم و جا ماندم. من از فرودگاه خودم را به اینجا رسانده‌ام و سپرده را امروز واریز کردم. مشکلی برای خرید باشگاه ندارم و قصد دارم با خرید باشگاه پرسپولیس، آن را به مردم کرمانشاه تقدیم کنم.یکی از مشتریان  که در موعد مقرر ودیعه را واریز نکرده است در واکنش به اینکه از مزایده کنار گذاشته می شود، گفت: مشکلی ندارم و می‌خواهم باشگاه پرسپولیس را به مردم کرمانشاه تقدیم کنم.

با وجود اینکه مسئولان سازمان خصوصی‌سازی از اعلام رسمی حضور سه متقاضی خرید باشگاه پرسپولیس در مزایده رسمی این باشگاه خبر داده‌اند، یکی از مشتریان این باشگاه به موقع ودیعه مورد نظر را واریز نکرده تا شائبه کنار گذاشته شدن وی از مزایده مطرح شود با این حال خودش مدعی است مشکلی برای این کار ندارد.

علیرضا معظمی‌نیا در این باره به خبرنگاران گفت: پول بنده حاضر است و هر وقت که مسئولان صلاح بدانند من آن را پرداخت می‌کنم. البته امروز سپرده را پرداخت کردم و می‌توانم در مزایده شرکت کنم ولی باید در این باره با آقای پوری حسینی صحبت کنم تا ببینیم شرایط به چه صورت خواهد بود.

وی اضافه کرد: علت اینکه تاخیر داشتم این بود که من امروز از ترکیه به تهران پرواز داشتم و به همین خاطر دیر رسیدم و جا ماندم. من از فرودگاه خودم را به اینجا رسانده‌ام و سپرده را امروز واریز کردم. مشکلی برای خرید باشگاه ندارم و قصد دارم با خرید باشگاه پرسپولیس، آن را به مردم کرمانشاه تقدیم کنم.

خریدار باشگاه پرسپولیس همچنین اعلام کرد ۳۰۰ میلیارد تومان پول نقد همراهش است تا باشگاه پرسپولیس را بخرد!

این اتفاق درحالی رخ داد که طبق اعلام پوری‌حسینی، برای خرید باشگاه پرسپولیس دو پیشنهاد ۲۹۸ میلیارد تومانی و دیگری ۲۹۶ میلیارد و ۶۶۶ میلیون تومانی ارائه شده است.

طبق اعلام رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور، علیرضا معظمی‌نیا، شرکت بهنام پیشرو کیش و استیل آذین ایرانیان برای خرید سهام پرسپولیس و شرکت شورایکو برای خرید سهام استقلال در این مزایده شرکت کرده‌اند.

منبع : مهر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *