پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۱:۰۳

به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان ظهر پنجشنبه در مجمع انتخابات رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی در هتل جم مشهد گفت: حق خراسان…

به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان ظهر پنجشنبه در مجمع انتخابات رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی در هتل جم مشهد گفت: حق خراسان رضوی نبود که هیئت فوتبال این استان مدت زیادی با سرپرست اداره شود ولی مواردی پیش آمد که برگزاری این انتخابات را به تعویق انداخت.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه خراسان رضوی در حال حاضر در لیگ برتر، دسته اول و دوم تیم دارد افزود: با اضافه شدن یک تیم از خراسان رضوی به دست سه نیز موافقت می کنیم.

وی عنوان کرد: مشهد به دلیل امکانات و زیرساخت های خوبی که در حوزه ورزش دارد همیشه جزو شهرهای نامزد فدراسیون برای برگزاری مسابقات بین المللی از جمله جام ملت های آسیا است.

کفاشیان عنوان کرد: خراسان رضوی داوران ارزشمند و خوبی دارد و رئیس جدید هیئت فوتبال باید حمایت ویژه‌ای از داوران داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: ما به هیئت فوتبال خراسان رضوی به عنوان یک هیئت پایه در پرورش استعدادها نگاه ویژه داریم و از آن نیز حمایت می کنیم.

در ادامه این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با بیان اینکه کار کردن در حوزه فوتبال باید به صورت کار جمعی باشد گفت: به هیئت فوتبال به عنوان یک کار انفرادی نگاه نکنیم و از ظرفیت نیروهای شایسته و پتاسنیل های بالا موجود در استان امیدوارم استفاده شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.