شنبه، ۱۰ آبان ۹۳ - ۰۴:۵۴

به گزارش خبرنگار مهر، شهید منصوری قرچک که همواره به عنوان یکی از قدرت های فوتسال کشور محسوب شده و همیشه در جایگاه…

به گزارش خبرنگار مهر، شهید منصوری قرچک که همواره به عنوان یکی از قدرت های فوتسال کشور محسوب شده و همیشه در جایگاه های بالای جدول قرار داشته در این فصل به علت تغییرات، هنوز نتوانسته شایستگی خود را نشان بدهد و همین امر باعث نگرانی دوستداران و هوارداران این تیم شده است.

تیم شهید منصوری قرچک که در ابتدای شروع لیگ نتایج ضعیفی را کسب کرده بود، در سه هفته گذشته توانست مقابل حریفان به برتری رسیده و حتی تا رده پنجم جدول مسابقات بالا بیاید و شاگردان رضا داورزنی در تلاش بودند تا با شکست مس سونگون علاوه بر ارتقای جایگاه خود، فاصله شان را با صدر جدول کاهش دهند.

این تیم که در ابتدای شروع لیگ نتایج ضعیفی را کسب کرده بود، در سه هفته گذشته توانست مقابل حریفان به برتری رسیده و حتی تا رده پنجم جدول مسابقات بالا بیاید و شاگردان رضا داورزنی در تلاش بودند تا با شکست مس سونگون علاوه بر ارتقای جایگاه خود، فاصله شان را با صدر جدول کاهش دهند.

اما تیم مس سونگون در این دیدار توانست با گلهای مسلم رستمی ها و مجید رضایی با نتیجه دو بر صفر مقابل شاگردان رضا داورزنی به برتری رسیده و طعم صدرنشینی در لیگ برتر والیبال را بچشد.

مسئولان و مدیران تیم منصوری قرچک از مشکلات و موانع مالی موجود بر سرراه این تیم خبر می دهند و حتی مدعی اند که می خواستند در مقابل مس سونگون در هفته دهم لیگ حاضر نشوند اما با وساطت برخی مسئولان در این دیدار حاضر شدند.

گفتنی است؛ در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتسال، در یکی از حساس ترین بازی های این هفته، تیم شهید منصوری قرچک به مصاف مس سونگون پدیده لیگ امسال رفت و با شکست دو بر صفر مقابل این حریف قدرتمند به رده هشتم جدول مسابقات سقوط کرد، در پایان هفته دهم لیگ برتر فوتسال تیم مس سونگون با 23، ماهان قم با 22 و تاسیسات با 19 امتیاز در رده های اول تا سوم مسابقات قرار داشته و منصوری قرچک نیز با 14 امتیاز به رده هشتم لیگ سقوط کرد.

رقابت‌های لیگ برتر فوتسال پس از برگزاری مسابقات هفته دهم به مدت 22 روز به علت حضور تیم ملی فوتسال در رقابت‌های پرند گری برزیل تعطیل خواهد بود و پس از آن لیگ فوتسال با برگزاری هفته یازدهم از سر گرفته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *