پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۸

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ناصر زندی فرماندار چالوس عصر چهارشنبه در جلسه ای در خصوص مشکلات مسکن مهر، گفت: بحث مشکلات مسکن…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ناصر زندی فرماندار چالوس عصر چهارشنبه در جلسه ای در خصوص مشکلات مسکن مهر، گفت: بحث مشکلات مسکن مهر متاسفانه در اکثر شهرهای کشور وجود دارد که آن هم به علت نوسانات قیمت، مشکلات در بعضی از قسمتهای پروژه و ناهماهنگی موجود است.

وی افزود: مسئولین طرح های مسکن مهر دو دسته اند، یک دسته که از طریق تعاونی و اداره تعاون اقدام کرده و دسته ای دیگر به صورت مستقیم از طریق پیمانکار و اداره راه وشهرسازی انتخاب شدند و در حال اجرای پروژه هستند.

زندی راه حل مشکلات پروژه را بررسی دقیق تر مسائل بیان کرد وافزود: برای حل آن مقرر شد ضمن محاسبه پرداختی های موجود اداره  راه و شهرسازی، نظارت کیفی دقیقی بر روی شرکتهای تعاونی نسبت به وصول مطالبات خود از سهام داران انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: اداره تعاون باید نظارت دقیق تری نسبت به پرداخت ها به اعضای تعاونی و برداشت از حساب توسط مدیر تعاونی انجام دهد و مشکلات نقدینگی پیمانکاران نیز از سوی ادراه کل راه وشهر سازی استان حل شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.