پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۳۴

سايت باشگاه تراکتورسازي در مطلبي نوشت: «عليرغم آشفته بازار تبليغي و خبري و طرح نظرات بي‌پايه و اساس، مسئولان باشگاه تراکتورسازي با بررسي‌هاي…

سايت باشگاه تراکتورسازي در مطلبي نوشت: «عليرغم آشفته بازار تبليغي و خبري و طرح نظرات بي‌پايه و اساس، مسئولان باشگاه تراکتورسازي با بررسي‌هاي کارشناسانه در حال گفت‌وگوهاي مثبت و سازنده با مربيان معروف و کارنامه‌دار بوده و اولويت اول تراکتورسازان آقاي برانکو ايوانکويچ است که فوتبال ايران را خوب مي‌شناسد و آن را دنبال مي‌کند. برابر صحبت‌هاي بعمل آمده نامبرده علاقه خود را نسبت به تراکتورسازي اظهار داشته و آماده آمدن به تبريز است اما يک مشکل سر راه اين انتقال وجود دارد. برانکو مبلغ 450 ميليون تومان بدهي مالياتي دارد که البته بدهي شخصي او نبوده بلکه بدهي فدراسيون از بابت مربيگري وي به سازمان امور مالياتي کشور است. در هر صورت مبلغ فوق مي‌بايست ابتدا پرداخت شود تا ايشان بتواند در ايران مربيگري کند.

جمشيد نظمي، مديرعامل باشگاه تراکتورسازي طرحي پيشنهاد کرده تا اين مشکل حل شود. وي اعلام کرده که اين مبلغ توسط باشگاه تراکتورسازي به سازمان امور مالياتي کشور پرداخت شود و فدراسيون نيز تعهد کند آن را در طول فصل به باشگاه پرداخت کند. اگر فدراسيون طرح فوق را قبول کند باشگاه با اين سرمربي قرارداد خود را نهايي خواهد کرد ولي اگر به هر دليلي مشکل فوق حل نشود باشگاه بدون فوت وقت به سراغ گزينه‌هاي بعدي خود خواهد رفت که مربياني سرشناس و رزومه‌داري هستند».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.