شنبه، ۲۹ شهریور ۹۳ - ۰۳:۴۲

نماینده مردم کوهدشت در مجلس گفت: مشکل زمین کارخانه پتروشیمی کوهدشت به صورت قطعی حل نشده است. الهیار ملکشاهی در گفت‎وگو با خبرنگار…

نماینده مردم کوهدشت در مجلس گفت: مشکل زمین کارخانه پتروشیمی کوهدشت به صورت قطعی حل نشده است.

الهیار ملکشاهی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، درباره آخرین وضعیت کارخانه پتروشیمی کوهدشت، افزود: زمینی که برای این کارخانه در نظر گرفته شده بود بین روستاهای اطراف کوهدشت بود که تحویل پتروشیمی شد اما متأسفانه بعداً با نظر منفی محیط زیست مواجه شدیم.

وی با بیان اینکه این صنعت چون مادر است باید از نظر زیست محیطی فاصله آن رعایت شود، یادآور شد: متأسفانه براساس نظر محیط زیست استان مقدمات خرید زمین دیگری بین دوراهی زانوگه به سمت ابوالوفاء که 100 هکتار زمین است را خریداری کردیم.

ملکشاهی اضافه کرد: به نظر می‎رسد مشکل زیست محیطی که برای این کارخانه در نظر گرفتیم حل شده و تلاش ما بر این است که این کارخانه در زمینی که اول لحاظ کردیم احداث شود.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس با اشاره به اینکه برخی موانع بر سر راه این پروژه وجود دارد، اضافه کرد: یکی از این موانع این است که هنوز بحث زمین این کارخانه به صورت قطعی حل نشده است؛ همچنین از نظر مالی با مشکلاتی مواجهیم اما در مجموع روال عادی آن در حال انجام است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.