جمعه، ۰۹ آبان ۹۳ - ۰۸:۰۷

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام موسی احمدی عصر جمعه در حاشیه بازدید از شهرستان دیر در جمع خبرنگاران به اشاره به ظرفیت‌های…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام موسی احمدی عصر جمعه در حاشیه بازدید از شهرستان دیر در جمع خبرنگاران به اشاره به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در بخش کشاورزی، اظهار داشت: کشاورزان استان بوشهر دارای مشکلات زیادی هستند که مشکل سوخت کشاورزان استان بوشهر رفع شد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: هفته جاری در حاشیه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با وزیر نیرو برای حل مشکل سوخت کشاورزان استان بوشهر، مذاکرات مجددی داشتم و به تماس اخیر لاریجانی با ایشان اشاره کردم که قول حل مشکل سوخت به کشاورزان داده شد.

احمدی با بیان اینکه مشکل سوخت در استان جدی است، خاطرنشان کرد: بعد از بیان مشکلات کشاورزان، وزیر نیرو با اغماض یک‌ساله اجرای مصوبه برای کشاورزان استان موافقت کرد.

وی تصریح کرد: در نامه‌ای به چیت‌چیان وزیر نیرو یادآور شدم که انعکاس وسیع قول شما برای حل مشکل سوخت کشاورزان استان بوشهر در رسانه های مجازی و مکتوب استان و کشور و همچنین امیدواری کشاورزان برای حل این مشکل جدی و اینکه متاسفانه این مشکل هنوز حل نشده است، خواستار دستور فوری  وزیر برای حل این مشکل شدم.

احمدی افزود: وزیر به طور کتبی به مدیر عامل آب منطقه ای بوشهر دستور داد که اغماض یکساله در اجرای مصوبه  انجام گیرد و مشکل سوخت کشاورزان برای سال جاری حل شود.

نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در تماسی با رجایی مدیر عامل آب منطقه ای بوشهر موضوع بررسی شد و رجایی قول داد به‌زودی سوخت در اختیار کشاورزان قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *