پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۳:۲۱

سخنگوی مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: مشگین شهر سرآمد باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی منطقه است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(‌ایسنا)‌، کمال‌الدین پیرموذن…

سخنگوی مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: مشگین شهر سرآمد باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی منطقه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(‌ایسنا)‌، کمال‌الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری استان اردبیل با حضور وزیر کشور با اشاره به اینکه محور توسعه استان اردبیل بخش کشاورزی و گردشگری است‌، خاطرنشان کرد: در چند سال گذشته به دلیل خشکسالی و سرمازدگی برای باغات و زمین‌های کشاورزی استان اردبیل آسیب‌های زیادی وارد شده بود.

وی شهرستان مشگین شهر را سرآمد باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی منطقه دانست و گفت‌: وزیر کشور این منطقه را برای بازدید از استان انتخاب کردند که جای تشکر را دارد.

پیرموذن با یادآوری اینکه دولت تدبیر و امید در انتصاب استاندار برای استان اردبیل بهترین انتخاب را کرده‌اند‌، گفت‌: انتظار داریم در برنامه ششم توسعه به استان اردبیل و شهرستان‌های محروم استان توجه شود و با تخصیص 10 میلیارد تومان اعتبار که از طرف رهبر معظم انقلاب به استان تخصیص یافته است، وضعیت استان بهبود یابد.

وی در پایان گفت‌: رسمیت بخشیدن به تشیع از دوران صفویه در اردبیل آغاز شد و سراسر ایران را در برگرفت که تقاضای بنده از وزیر کشور این است که برای گرامیداشت روز ملی استان اردبیل اعتبار ویژه‌ای تخصیص یابد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.