شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۰

  آلکسيس سانچس، مهاجم تيم ملي فوتبال شيلي که خود را آماده حضور در جام‌جهاني مي‌کند در اردوي تيم ملي کشورش از ناحيه…

  آلکسيس سانچس، مهاجم تيم ملي فوتبال شيلي که خود را آماده حضور در جام‌جهاني مي‌کند در اردوي تيم ملي کشورش از ناحيه کتف آسيب ديد.

به گزارش ايسنا، روزنامه اسپورت ايالت کاتالونيا آسيب ديدگي سانچس را جدي دانست و اعلام کرد اين بازيکن شيليايي بازي نخست تيمش در جام جهاني را از دست داد. کادر پزشکي تيم ملي فوتبال شيلي هم اعلام کرد که سانچس به بازي نخست اين تيم برابر استراليا نخواهد رسيد. اين براي نخستين بار نيست که سانچس از ناحيه کتف آسيب مي بيند. او پيش از اين هم در سال 2007 از ناحيه کتف راست آسيب ديد و مدتي خانه نشين شد.

سانچس فصل خوبي را با بارسلونا پشت سر گذاشت و از معدود بازيکنان موفق در اين تيم بود. با اين حال شايعه‌هايي درباره جدايي او از آبي – اناري‌ها به گوش مي‌رسد. چند تيم انگليسي از جمله آرسنال و منچسترسيتي به دنبال جذب اين مهاجم شيليايي هستند. يوونتوس هم براي جذب سانچس 18ميليون يورو پيشنهاد داده است اما باشگاه بارسلونا رقم فروش سانچس را 25 ميليون يورو اعلام کرد.

شيلي در جام جهاني 2014 برزيل با تيم‌هاي اسپانيا، هلند و استراليا همگروه است و کار بسيار سختي براي صعود به دور بعد دارد. سانچس تنها بازيکن آسيب ديده شيلي نيست. آرتورو ويدال ديگر ستاره سرشناس شيلي هم چند هفته‌اي است آسيب ديده و هنوز به شرايط بازي نرسيده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.