شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۲۷

 شهرام محمودي که در اواسط ديدار دوم تيم ملي واليبال ايران برابر لهستان از ناحيه مچ پا آسيب ديد و به بيرون از…

 شهرام محمودي که در اواسط ديدار دوم تيم ملي واليبال ايران برابر لهستان از ناحيه مچ پا آسيب ديد و به بيرون از زمين منتقل شد دو بازي برگشت تيم کشورمان برابر لهستان در هفته پاياني رقابت‌هاي گروهي ليگ جهاني را از دست داد؛ کواچ تصميم گرفت رضا قرا را براي بازي‌ با لهستان جايگزين شهرام محمودي کند.

پس از انجام معاينات مربوطه و گرفتن عکس به نظر مي‌رسد مصدوميت شهرام محمودي جدي باشد و با اين شرايط شانس حضور وي در مرحله نهايي ليگ جهاني واليبال 2014 در فلورانس کم شد.

پيش از اين سيامک افروزي درمورد وضعيت مصدوميت پشت‌خط زن تيم ملي واليبال ايران اعلام کرده بود که طبق آزمايشات و MRI گرفته شده، شهرام محمودي از ناحيه ليگامان داخلي و خارجي مچ پا دچار مصدوميت شده و براي رسيدن به وضعيت مطلوب نياز به حداقل 2 هفته استراحت و انجام برنامه‌هاي فيزيوتراپي دارد.

تيم ملي واليبال ايران شب گذشته در نخستين بازي هفته هفتم رقابت‌هاي ليگ جهاني 2014 با نتيجه  3 بر يک مغلوب لهستان شد و امشب از ساعت 22:45 در دومين بازي به مصاف اين تيم خواهد رفت. شاگردان کواچ پيش از اين صعود خود به مرحله نهايي را قطعي کرده بودند.

مرحله نهايي ليگ جهاني واليبال طي روزهاي 25 تا 29 تير ماه در شهر فلورانس ايتاليا برگزار مي‌شود. اين ششمين ميزباني ايتاليا در مرحله نهايي ليگ جهاني است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.