شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۳:۵۰

  به گزارش روز شنبه روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، «غلامرضا صوفیان» افزود: در راستای استاندارد کردن مصارف نسوز طرح «سبا» با…

 

به گزارش روز شنبه روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، «غلامرضا صوفیان» افزود: در راستای استاندارد کردن مصارف نسوز طرح «سبا» با شاخص های جهانی و در ادامه تلاش های صورت گرفته از ابتدای بهره برداری این واحد تاکنون برای کاهش مصارف نسوز و پایین آوردن هرچه بیشتر هزینه های تمام شده محصول، واحد سبا موفق شد که در اردیبهشت امسال به مقدار مصرف نسوز 9 کیلوگرم بر تن مذاب دست یابد.

وی افزود: هم اکنون رکورد مصارف نسوز در مجتمع فولاد مبارکه به مقدار هفت کیلوگرم بر تن مذاب و از استانداردهای جهانی پایین تر است و در اهداف سازمان به گونه ای برنامه ریزی شده که واحدهای تابعه (فولاد هرمزگان و سبا) نیز به رکورد فولاد مبارکه نزدیک شوند.

شرکت فولاد مبارکه با حدود شش میلیون تن تولید فولاد خام، از شرکت های پیشرو ایرانی است که در زمینه تولید ورق های فولادی فعالیت می کند.

این شرکت بیش از 50 درصد از مصرف فولاد کشور را برای استفاده در صنایع خودروسازی و قطعه سازی، فلزی سبک، فلزی سنگین و لوله های انتقال سیالات، صنایع بسته بندی و لوازم خانگی و الکتریکی و لوله و پروفایل تامین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.