دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۱

به نقل از فدراسيون کشتي، مصوبات اين جلسه که پس از مرحله نهايي رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي کشتي فرنگي برگزار شد، به شرح…

به نقل از فدراسيون کشتي، مصوبات اين جلسه که پس از مرحله نهايي رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي کشتي فرنگي برگزار شد، به شرح زير است:

1- مقرر شد مطابق تصميم جلسه 21 خرداد ماه شوراي فني تيم‌هاي ملي کشتي فرنگي کشور، حميد سوريان به اتفاق شيرزاد بهشتي طلا و ايمان داودي در رقابت‌هاي بين‌المللي پيتلاسينسکي لهستان حضور يافته و نفر يا نفرات داراي عملکرد برتر در رقابت‌هاي ياد شده براي حضور در مسابقات اصلي جهاني و بازي‌هاي آسيايي مورد نظر قرار گيرند.

2- مقرر شد محمد نوربخش و فرشاد عيسوند در وزن 59 کيلوگرم در تورنمنت‌هاي بين‌المللي مورد توجه قرار گيرد.

3- با توجه به ارائه مستندات پزشکي لازم از سوي اميد نوروزي در خصوص عدم امکان ادامه کشتي، نامبرده در رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي در قزوين، نامبرده در تاريخ مقرر (متعاقبا اعلام خواهد شد) با نفر دوم رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي رقابت کرده و در صورت پيروزي، بر مبناي اصل پيروزي دو از سه مسابقه، با نفر اول رقابت هاي انتخابي تيم ملي مبارزه کند. در صورت عدم پيروزي اميد نوروزي در رقابت با نفر دوم رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي، نفر دوم به همراه نفر اول رقابت‌هاي تيم ملي به عنوان همراه به مسابقات جهاني اعزام خواهد شد. رقابت‌هاي ياد شده با 2 کيلوگرم ارفاق وزن برگزار مي‌شود.

4- مقرر شد در وزن 71 کيلوگرم با توجه به تقاضاي سعيد عبدولي براي حضور در اين وزن، افشين بيابانگرد و سعيد عبدولي در رقابت‌هاي پيتلاسينسکي لهستان حضور يافته و عملکرد نفرات مذکور مبناي انتخاب کادر فني براي رقابت‌هاي اصلي در جهاني و بازي‌هاي آسيايي قرار مي‌گيرد.

5- مقرر شد با توجه به حضور سعيد عبدولي در وزن 71 کيلوگرم، در وزن 75 کيلوگرم هادي عليزاده، پيام بويري، فرشاد عليزاده و يوسف اخباري در تاريخ اعلام شده به صورت دوره‌اي با يکديگر رقابت کرده و عملکرد نفر يا نفرات برتر مبناي اصلي انتخاب آنها براي حضور در رقابت‌هاي اصلي در مسابقات جهاني و بازي‌هاي آسيايي باشد.

6- با توجه به پذيرش مستندات پزشکي بشير باباجان‌زاده در وزن 130 کيلوگرم از سوي کميته پزشکي، نامبرده در تاريخ مقرر با امير قاسمي منجزي رقابت کرده و در صورت پيروزي با مهدي نوري کشتي خواهد گرفت. در صورت پيروزي باباجان‌زاده در دو مبارزه وي مي‌تواند بر مبناي قاعده دو پيروزي در سه مسابقه با بهنام مهدي‌زاده رقابت کند. در صورت عدم موفقيت باباجان‌زاده در رقابت‌ها حريف اول منجزي با نوري رقابت کرده و نفر برتر بعنوان همراه به مسابقات جهاني اعزام خواهد شد. در صورت عدم پيروزي بشير باباجان‌زاده بر مهدي نوري، نامبرده (نوري) از امتياز همراهي تيم ملي در رقابت‌هاي جهاني برخوردار مي‌شود.

7- تاريخ برگزاري رقابت‌هاي انتخابي درون اردويي در اوزان 66، 75 و 130 کيلوگرم متعاقبا اعلام مي‌شود.

8- اسامي اصلي و نهايي کشتي‌گيران و مربيان تيم ملي شرکت کننده در رقابت‌هاي جهاني حداکثر 15 روز مانده به رقابت‌هاي مذکور اعلام خواهد شد. مبناي اصلي پوشيدن پيراهن تيم ملي در رقابت‌هاي جهاني نتايج حاصل از انتخابي تيم ملي (انتخابي تيم ملي در قزوين و انتخابي درون اردويي مقرر) بوده و ليکن رعايت نظم اردويي، رسيدن به شرايط رواني، فني و جسماني لازم و عدم آسيب ديدگي جدي نيز در انتخاب نهايي کادر فني موثر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.