شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۴

به گزارش خبرنگار مهر، محمد احمدی جمعه شب در دیدار با مردم بخش آباده طشک با اشاره به اینکه مصوبه ایجاد شهرستان بختگان…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد احمدی جمعه شب در دیدار با مردم بخش آباده طشک با اشاره به اینکه مصوبه ایجاد شهرستان بختگان در حال بررسی است، گفت: این مصوبه به هیئت دولت رفته و به طور حتم از وزارت کشور استعلام گرفته می شود.

وی ادامه داد: ما برای رشد استان فارس از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد اما باید یکسری از زیر ساختها را رعایت کرد.

استاندار فارس با بیان اینکه ایجاد اشتغالهای مختلف از جمله ضرورتهای شهرستان است، تاکید کرد: باید تنوع مشاغل را مد نظر قرار داد زیرا امروز نباید تنها به کشاورزی اکتفا کرد.

احمدی ادامه داد: متاسفانه وضعیت اشتغال در استان فارس مناسب نیست و باید از تمامی ظرفیت ها برای رفع این مشکل استفاده کرد.

وی یادآور شد: باید به سمت صنعتی شدن حرکت کرد که تنها راه رسیدن به این مهم استفاده از توان بخش خصوصی و توسعه سرمایه گذاری است.

استاندار فارس با اشاره به اینکه دولت برای توسعه و پیشرفت تلاش می کند، گفت: تنگناها که از بین برود  دولت با افتخار خدمات رسانی را افزایش خواهد داد.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه پیشرفت و اقتدار امروز کشور از برکت حضور مقام معظم رهبری است، گفت: امروز هر چه داریم از برکت حضور ولایت فقیه در جامعه است.

وی افزود: اگر ولایت فقیه نبود کشور ما نیز مانند عراق، مصر، لیبی و…. دیگران شده بود.

استاندار فارس تصریح کرد: مردم ما امروز از نعمت وحدت و همبستگی برخوردار هستند و همین داشته باعث شده که دشمنان هر روز با یک نقشه جدید وارد میدان شوند.

احمدی تاکید کرد: کشور ما رنگین کمان اقوام و ادیان است که با همبستگی و اتحاد در کنار یکدیگر قرار دارند.

استاندار فارس در سفر دو روزه خود به شهرستان نی ریز پس از دیدار با مردم آباده طشک صبح فردا با امام جمعه شهرستان نی ریز دیدار خواهد کرد و سپس  برنامه های خود را در این شهرستان آغاز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *