دوشنبه، ۱۴ مهر ۹۳ - ۰۹:۴۳

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمجید رازه عصر دوشنبه در دیدار با فرماندار شهرستان دشتی اظهار داشت: در حال حاضر 360 هزار نفر تحت…

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمجید رازه عصر دوشنبه در دیدار با فرماندار شهرستان دشتی اظهار داشت: در حال حاضر 360 هزار نفر تحت پوشش تامین اجتماعی در سطح استان قرار دارند که در 6ماهه اول 104 میلیارد تومان در بخش بیمه ای به کارافتادگان،مستمربگیران و بازنشستگان پرداخت شده است.

وی  با اشاره به اینکه از این مبلغ 61 میلیارد ریال تعهدات بلند و کوتاه شهرستان دشتی است افزود:عمده پرداختهای صورت گرفته در شهرستانهای بوشهر، گناوه و دشتستان صورت گرفته است.

رازه همچنین از پرداخت 500 میلیارد ریال در بخش بیمه در 6ماهه اول در سطح استان خبر داد و خاطر نشان کرد:در حال حاضر در کشور و استان 16 نوع خدمات متنوع توسط سازمان تامین اجتماعی صورت می گیرد .

وی ادامه داد:سازمان تامین اجتماعی استا ن بوشهر 500 میلیارد تومان مطالبات دارد که عمدتا شهرداریها  و شرکت های بزرگ است.

ضرورت خدمات مطلوب به مشمولین صندوق تامین اجتماعی دشتی

فرماندار شهرستان دشتی نیز با تبریک فرا عید قربان و غدیر خم وآغاز رسیدن دهه امامت و ولایت اظهار داشت:امیدواریم خداوند توفیق دهد از این ایام بهره کافی را ببریم.

وی با تقدیر از زحمات 30ساله غلامحسین بحرینی مدیر سابق تامین اجتماعی شهرستان افزود:قطعا نیروی انسانی بزرگترین سرمایه یک سازمان به شمار می رود.

مهرجو با آرزوی توفقیق برای مدیر جدید شهرستان  ادامه داد: دشتی مردم نجیب و متدینی دارد که می طلبد به شکل مطلوبی به آنان خدمات رسانی کنیم.

وی جمعیت بیمه پرداز اصلی شهرستان را 10 هزار نفر عنوان و خاطر نشان کرد:تعداد زیادی از جمعیت شهرستان در خارج از شهرستان بیمه پردازی دارند که گیرندگان خدمت نسبت به پرداختی ها در شهرستان کمتر است.

مهرجو تصریح کرد:راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان است که علی رغم تلاشهای صورت گرفته تاکنون این امر محقق نگریده است که امیدواریم هرچه زودتر اجرایی شود.

وی اضافه کرد:سازمان تامین اجتماعی  به نسبت تعداد بیمه پرداز در بعد درمان و سرمایه گذاری  خدمات چندانی به شهرستان نمی دهد که نیاز است توجه بیشتر به دشتی شود تا رضایتمندی عمومی بدنبال داشته باشد.

در پایان محمد منصوری به سمت رئیس جدید تامین اجتماعی شهرستان دشتی معرفی واز خدمات 30 ساله غلامحسین بحرینی تقدیر وتشکر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.