چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۱۶

سعيد مظفري‌زاده در گفت‌وگو با فارس در مورد بازگشت به ايران و حضورش در کانادا گفت: در کانادا مشغول ادامه تحصيلم هستم والبته…

سعيد مظفري‌زاده در گفت‌وگو با فارس در مورد بازگشت به ايران و حضورش در کانادا گفت: در کانادا مشغول ادامه تحصيلم هستم والبته با فدراسيون فوتبال کانادا هم همکاري‌هايي خارج از مستطيل سبز دارم.

وي در مورد خبر داوري‌اش در ليگ mls امريکا گفت: ديدم در برخي از رسانه‌ها اين خبر را منتشر کردند اما اين تصميم مربوط به زماني بود که نمي‌خواستم از داوري خداحافظي کنم به همين دليل مذاکراتي انجام داده بودم و مقدماتش هم فراهم شده بود اما اکنون که ديگر قصد قضاوت در فوتبال را ندارم از داوري از ليگ آمريکا هم منصرف شده‌ام.

مظفري‌زاده در مورد اينکه چرا در ليگ آمريکا قضاوت نمي‌کند گفت: به همان دليل که تصميم گرفتم از داوري خداحافظي کنم. زيرا اگر بخواهم دوباره در فوتبال داوري کنم بايد مدام در سفر و تمرين باشم و دوباره از خانواده‌ام و درسم دور مي‌شوم. صحبت‌ قضاوت در ليگ آمريکا هم مربوط به قبل از خداحافظي‌ام از داوري بود.

وي در مورد نحوه همکاري‌اش با فدراسيون فوتبال کانادا گفت: چون فوتبال را دوست دارم نمي‌خواهم از فوتبال دور باشم بنابراين در بخش آموزش و نظارت داوري با آنها همکاري مي‌کنم نمي‌خواهم ارتباطم با فوتبال قطع شود.

داور بين‌المللي بازنشسته فوتبال ايران در مورد وضعيت داوري در ايران گفت: خوشبختانه بعد از تعاملي که ببين کميته و دپارتمان داوري به وجود آمد فضاي داوري آرام‌تر شد و داوران ما هم عملکرد خوبي را از خود نشان دادند. چند داور باتجربه رفتند و جوانان جاي آنها را پر کردند. جوانگرايي در هيچ کجا ضرر ندارد مخصوصا ورزش. اميدوارم در آسيا هم داوران جوان ما موفق باشند.

مظفري زاده در مورد اينکه فهرست داوران اليت ايران در آسيا خالي شده است گفت: بله مي‌شود با تلاش جوانان دوباره در آسيا هم در بخش‌ جوان‌گرايي موفق شويم.موعود بنيادي‌فر مي‌تواند به فهرست اليت اضافه شود و فغاني هم در اين ليست حضور دارد.

وي در مورد اينکه بعد از خداحافظي ناگهاني از داوري دلش براي فوتبال تنگ نشده گفت: سعي مي‌کنم سرم را با درس گرم کنم البته فوتبال را هم پيگيري مي‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.