سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۲

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، در این روز و…

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، در این روز و در تالار محصولات کشاورزی، 55 تن کنجاله سویا پلیت آرژانتین به قیمت 18 هزار و 970 ریال به فروش رسید. همچنین، 10 تن سبوس گندم کارخانه آرد داران به قیمت 6640 ریال معامله شد.  

شایان ذکر است، در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، حدود 13 هزار تن انواع مواد پلیمری مجتمع های پتروشیمی آریاساسول، پلی نار، تبریز، رجال، مارون و نوید زرشیمی دادوستد شد. شرکت پالایش نفت تندگویان تهران نیز پنج هزار تن وکیوم باتوم، 11 هزار تن انواع لوب کات و 1550 تن گوگرد کلوخه را مورد معامله قرار داد. علاوه بر این، چهار هزار تن وکیوم باتوم، سه هزار تن انواع لوب کات و 300 تن گوگرد کلوخه شرکت پالایش نفت تبریز معامله را در این روز تجربه کرد.

از دیگر محصولات معامله شده در تالار مذکور می توان به 6650 تن انواع قیر و 3.6 تن آمونیاک اشاره کرد.

این گزارش حاکی است، 100 تن مس مفتول گروه صنایع کابلسازی افق البرز و 80 تن مس مفتول شرکت صنایع مس کاوه در تالار محصولات صنعتی و معدنی دادوستد شد. از دیگر محصولات معامله شده در تالار مذکور می توان به یکهزار تن بیلت6063-7 شرکت آلومینیوم ایران به قیمت هشت هزار و 80 ریال اشاره کرد.

شایان ذکر است، معامله 53 هزار و 840 تن انواع ورق فولادی شرکت فولاد مبارکه اصفهان  در سیستم مچینگ ثبت شد.

گفتنی است،  تالار صادراتی نیز شاهد معامله یکهزار تن قیر 6070 شرکت توسعه کروس انرژی و 500 تن عایق رطوبتی BOF شرکت پاسارگاد عایق پارس بود.

براساس این گزارش، در این روز و در مجموع، حدود 100 هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از 2121 میلیارد ریال در تالارهای معاملاتی بورس کالای ایران معامله شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.